Як намалювати графічний малюнок. намалювати графічний малюнок на стіні.

Процес створення зображення у віртуальному просторі кардинально відрізняється від звичного малювання на папері, полотні і тканини. Але праця віртуального художника нітрохи не легше, і поширена думка, що «машина все зробить сама», помилково.
Вам знадобиться
  • - програма "Paint".
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» на своєму комп'ютері. Виберіть пункт «Усі програми», далі знайдіть розділ «Стандартні», де побачите програму "Paint". Це найпростіший графічний редактор, за допомогою якого ви зможете навчитися малювати графічне зображення на комп'ютері.
2
Відкривши програму, ви побачите зверху меню, що включає наступні пункти: «Файл», «Правка», «Вид,« Малюнок »,« Палітра »,« Довідка ». Дуже важлива функція, яка обов'язково знадобиться вам - це скасування досконалого дії. Для того щоб скасувати попередній крок, натисніть «Правка» - «скасувати» .В лівому верхньому куті розташовується панель інструментів, внизу палітра кольорів.
3
Уявіть майбутній ескіз вашого малюнка. Для пробної роботи вибирайте самі прості зображення правильної геометричної форми. Спробуйте намалювати будинок. При всій удаваній складності - це ідеальний варіант для новачків, адже він переважно складається з квадратів і прямокутників.
4
Щоб намалювати графічний малюнок, виберіть у палітрі потрібний колір. Клацніть мишкою по інструменту «Лінія». На білому робочому полі шляхом послідовного з'єднання ліній утворіть квадрат. Щоб накреслити ідеально рівні лінії тримайте клавішу «Shift». Потім намалюйте трикутну дах (Рис.1).
5
На панелі інструментів виберіть «Прямокутник». Намалюйте двері і вікно. Для створення квадратного вікна утримуйте «Shift».
6
Далі використовуйте інструмент «Заливка». Виберіть у палітрі потрібний колір, наведіть мишку і клікніть один раз в розфарбовувати область (Рис.2). Якщо убрався весь малюнок, то відмініть дію і акуратно зафарбуйте нещільно з'єднані куточки вашого «дому» .На даному етапі ви можете додати до зображення будь-які необхідні елементи (перегородки на вікнах, дверні ручки, фіранки, і т.д.)
7
А тепер з одного будиночка побудуйте невелику «село». Використовуйте інструмент «Виділення». Обведіть будинок і натисніть «Копіювати». Потім натисніть «Вставити». У вас на робочому полі буде два однакових будинки. Стисніть будинок-копію, утримуючи клавішу "Shift». Це допоможе зберегти пропорції будинку при зменшенні. Розташуйте зменшену копію вище і правіше основного малюнка. Проведіть аналогічні дії з копіювати зображення. В результаті у вас повинно вийти три будинки (Рис.3).
8
Тепер, використовуючи інструмент «Крива», з'єднайте всі будинки доріжками. Доріжки зафарбуйте за допомогою вже знайомого вам інструменту «Заливка» (Рис.4).