Як зняти заміри вікон.

В даний час використовуються різні варіанти замірів віконних прорізів. Важливу роль при цьому відіграє тип будинку, матеріали стін, а також зовнішня обробка будови. При виконанні даної роботи необхідно бути гранично уважним.
Інструкція
1
Монтажні шви можуть бути прямими і незграбними. Залежить це від конфігурації поверхні стінового прорізу. Зрозуміло, знімати розміри під виготовлення вікон повинні фахівці. Проте вся робота може бути виконана самостійно.
2
Якщо ви проживаєте в панельному, блочному або цегляному будинку, то заміри необхідно виконувати за зовнішніми укосів. До отриманими значеннями треба додати 10-12 міліметрів. Це відстань необхідно для «нахлеста» рами вікна. Розмір може варіюватися. Все залежить від характеристик конкретного отвору.
3
Отже, для початку визначте розміри вашого прорізу - ширину і висоту. Для розрахунку ширини необхідно всередині квартири, уздовж підвіконня, виміряти відстань від одного укосу до іншого. Запишіть отриманий результат. Виміряйте ширину по верхньому укосу. Подвійний завмер може допомогти виявити існуючі перекоси.
4
Висота віконного отвору вимірюється всередині квартири, уздовж одного укосу. Вертикально виміряйте відстань від підвіконня до верхнього укосу. Також виконайте ці ж дії і вздовж другого укосу. Ідеальний варіант - якщо всі отримані значення збігаються. В іншому випадку виявлено перекіс даної конструкції.
5
Виконайте заміри з боку вулиці. Зіставте їх з тими, які отримані в ході вимірювання вікна всередині квартири. Таке порівняння може допомогти виявити допущену механічну помилку і визначити товщину шару штукатурки, яка знадобиться для внутрішніх укосів.
6
Виміряйте ширину укосів всередині квартири. Для цього потрібно заміряти глибину віконного отвору зліва чи справа - від рами і до кута стіни.
7
Заміряйте глибину відливу. Відлив являє собою спеціальну деталь, яка розташовується з вуличною боку вікна. Він необхідний для відведення дощової води і для захисту вікна від її проникнення. Заміряти необхідно від рами до кута стіни.