Як прочистити вухо від пробки. розчин для прочищення уш.

Якщо ви помітили, що у вас трохи знизився слух, а в тиші, навпаки, чутні неясні шуми. То, швидше за все, у вас в вушному проході скупчилася сірка і утворила пробку, яка і викликає всі неприємні ефекти. Для того щоб їх позбутися, вам потрібно просто її видалити.
Інструкція
1
Найпростіше довіритися фахівцеві. Відвідайте лора або отоларинголога. Професіонали з легкістю позбавлять вас від проблеми. Тим більше що, видаляючи пробку самостійно, ви ризикуєте пошкодити барабанну перетинку. Але якщо ви відчуваєте недовіру до лікарів або впевнені у власних силах, виконайте процедуру самостійно.
2
Купіть необхідні розчини. Ви можете позбутися від пробки за допомогою 3% -го розчину перекису водню, гліцерину або звичайного рослинного масла. Крім того, вам потрібна буде піпетка, в яку ви наберете необхідний засіб.
3
Прийміть таке положення, щоб слуховий прохід перебував у вертикальному положенні. Наберіть засіб в піпетку і закапайте його в вухо. Обережніше з перекисом. Чи не потрапте в очі.
4
Після того як ви закапали засіб, візьміть чистий ватний тампон і заткніть їм слуховий прохід. Кілька хвилин лежите в цьому положенні. Потім приберіть ватяний тампон з вуха.
5
Для того щоб позбутися від сірчаної пробки, вам доведеться кілька разів повторити закопування. Якщо це не допомагає і пробка не бажає виходити, зробіть трохи по-іншому. Приготуйте содовий розчин або відвар ромашки. На цей раз наберіть засіб не в піпетку, а в шприц. Природно, попередньо знявши голку. Можете шприц замінити невеликий гумової клізмою.
6
Якщо ви вважаєте, що пробка вийшла неповністю або як і раніше продовжуєте відчувати дискомфорт, то залийте трохи олії і перекису водню в вухо до наступної процедури. Заткніть вухо ватним чистим тампоном. За кілька годин розм'якшиться навіть дуже стара сірчана пробка, і ви з легкістю позбавитеся від неї.
7
Після того як пробка вийде, продезінфікуйте вушної прохід, закапавши в нього трохи спирту. Надалі намагайтеся уникати попадання води у вуха.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FQ6GVASe--U
Зверніть увагу
Ви можете видалити пробку з вуха, тільки якщо не страждаєте хронічними та гострими отитами. В цьому випадку надайте вирішення проблеми професіоналам. Інакше ви можете погіршити свій стан.