Як змінити дозвіл екрана на ноутбуці. змінити дозвіл екрана windows 7.

Дозвіл екрана - це кількість пікселів, яке використовується для заповнення екрана. Монітори ноутбуків мають своє певне дозвіл. Воно напряму залежить від габаритних розмірів екрана - висоти і ширини. Оптимізувати якість зображення можна шляхом установки правильного дозволу для монітора в операційній системі ноутбука.
Вам знадобиться
  • Трохи уваги
Інструкція
1
Для початку потрібно згорнути всі відкриті вікна так, щоб перед користувачем був відкритий тільки робочий стіл. Потім необхідно викликати меню, натиснувши правою кнопкою миші по вільній від значків площі робочого столу.
2
В контекстному меню, яке з'явиться після цього, слід вибрати пункт « Дозвіл екрана», поруч з яким розташована маленька іконка у вигляді монітора.
3
Після того, як відкриється вікно панелі управління з назвою «Налаштування екрана», стане доступним вибір дисплея (в даному випадку повинен бути обраний «Дисплей мобільного ПК»), а також з'явиться можливість зміни дозволу обраного екрана і орієнтацію зображення, яке виводиться на екран.
4
Далі потрібно підібрати дозвіл екрана, яке потрібно користувачеві в випадаючому списку під назвою « Дозвіл ». Для цього за допомогою покажчика миші необхідно пересунути бігунок вгору або вниз. Чим вище користувач буде пересувати бігунок, тим вище стане дозвіл екрана. Якщо ж пересунути бігунок нижче, дозвіл екрана зменшиться.
5
Тепер важливо не забути кликнути мишею по кнопці «Застосувати» для того, щоб підтвердити зміни в Windows 7 або Windows Vista. Підтверджуючи зміни, користувач зберігає пророблені їм до цієї дії. Якщо користувач забуде клікнути по кнопці «Застосувати», зміни не будуть збережені і доведеться починати з самого початку.
6
Для закриття вікна «Налаштування екрана» потрібно клікнути кнопку «Ок». Тепер можна переступати до експлуатації ноутбука із зміненим дозволом екрана монітора.
Зверніть увагу
У цій статті наводиться опис способу зміни дозволу екрану ноутбука, на якому встановлена операційна система Windows 7 або Windows Vista. Спосіб зміна дозволу екрану в Windows XP відрізняється від зазначеного способу.