Як підібрати колір стін до меблів.

Від кольору стін залежить настрій домочадців, загальна атмосфера в кімнаті, емоційний і психічний стан сім'ї. Основний критерій вибору забарвлення шпалер або іншого декоративного покриття - дизайн і колір меблів , її форма і стиль оформлення.
Інструкція
1
Враховуйте забарвлення меблів . Вона є одним з найбільш значущих елементів інтер'єру, тому часто доводиться вибирати відтінок стін саме під неї, а не під інші деталі інтер'єру. Якщо меблі потребує виділення, то незалежно від її кольору , стін и повинні бути неяскравими і не містити помітні орнаменти. Чим незвичніше і оригінальніше виглядає меблі, тим стриманіше повинні бути стін и - спокійних відтінків, без кричущих малюнків.
2
Меблі з однотонною оббивкою потребує контрасті зі стін ами - вони можуть бути яскравими, покритими малюнком і великими декоративними елементами.
3
Якщо предмети меблів не повинні привертати уваги (меблі старі, в неналежному стані, просто некрасива), то слід зробити акцент на соковиті і експресивні стін и - помітні малюнки і відтінки, що радують око. Якщо приміщення невелике, а кількість меблів також мало, то можна забарвити стін и в спокійні, стримані кольору , а одну сторону прикрасити яскравою великою картиною з природним пейзажем.
4
Поєднуйте колір стін із загальним стилістичним оформленням кімнати. Якщо стін и будуть різко контрастувати із загальною колірною гамою, то такі поєднання можуть порушити гармонію оформлення. У рідкісних випадках контрастні поєднання бувають успішними і лише підкреслюють самобутність стилю. В цілому ж рекомендується дотримуватися найближчих по тону кольорів.
5
Враховуйте візуальні ефекти. Холодні відтінки стін візуально збільшують простір, а в поєднанні темними меблями можуть підкреслити її стиль і форми. М'які, теплі кольору стін однаково гармонійно виглядають як з меблями світлих відтінків, так і з більш темними тонами.
6
Зверніть увагу на дизайн меблів . Якщо вона підібрана в романтичному і сільському стилі, то стін и краще залишити світлими - ніжно-зелені, бежеві тони, з яскравими контрастними смужками цегляних відтінків. Для інтер'єру в класичному стилі підійдуть більш солідні і соковиті відтінки - холодно-рожевий, суворо-блакитний, з мінімалістським дизайном. Для меблів в стилі хай-тек з її металевим блиском і приглушеної яскравістю краще підбирати однотонну, консервативну і спокійну стін овую обробку.