Як перекинути фото з фотоапарата на комп'ютер. Як сбрсіть фото на ноубук з фотоапарата.

Цифрові фотоапарати все міцніше входять в наше життя. Вони легкі і зручні, навіть найпростіші з них дозволяють отримувати цілком якісні фотографії. Але в міру заповнення карти пам'яті перед фотографом постає питання про перенесення фотографій на комп'ютер.
Інструкція
1
Зазвичай в комплекті з фотоапаратом поставляється інсталяційний диск з необхідними для даної моделі програмами і драйверами. Установка спеціалізованої програми надає користувачеві безліч можливостей для роботи з фотографіями. Їх можна буде обрізати, змінювати розмір, контраст, насиченість, колірну гамму ... Але в тому випадку, якщо подальша робота з фотографіями не передбачено, запуск спеціалізованої програми при перенесенні фотографій на комп'ютер виявляється досить незручним - зокрема, забирає зайвий час.
2
Якщо вам треба просто перенести фотографії з фотоапарата на комп'ютер, спробуйте обійтися без установки програм з інсталяційного диска. З'єднайте фотоапарат з USB-роз'ємом комп'ютера шнуром, що входять в комплект поставки фотоапарата. Потім увімкніть фотоапарат і трохи почекайте - швидше за все, операційна система сама визначить нове обладнання. З'явиться діалогове вікно з пропозицією вибрати програму, з якою ви будете працювати. Виберіть «Майстер роботи зі сканером або цифровою камерою» і встановіть прапорець «Завжди використовувати вибрану програму».
3
Після того, як ви обрали програму, з'явиться її вікно. Натисніть «Далі», з'явиться нове вікно зі слайдами фотографій. На цьому етапі ви можете вибрати, які фотографії переносити, а які ні. Підлягають перенесенню відзначені галочками. Якщо хочете перенести всі фотографії, просто натисніть кнопку «Далі».
4
З'явиться нове вікно. Виберіть папку, в яку ви будете переносити фотографії, і ім'я для даної групи зображень. Ім'я можна не вводити, тоді всі фотографії будуть мати одне ім'я - «Зображення» і відрізнятися порядковим номером. Тут же ви можете вибрати опцію видалення фотографій з фотоапарата. Це досить зручно - після копіювання всі фотографії опиняться на комп'ютері, карта пам'яті фотоапарата буде повністю очищена.
5
Вибравши необхідні опції, натисніть «Далі». Почнеться процес копіювання фотографій та видалення оригіналів з фотоапарата, час цього процесу залежить від їх кількості. Після закінчення копіювання і видалення з'явиться нове вікно, вас запитають про те, що робити з фотографіями і запропонують на вибір кілька опцій. Зазвичай користувачі залишають стоїть за замовчуванням - «Нічого. Робота з даними зображеннями закінчена ». Натисніть «Далі», потім «Готово». Запуститься стандартна програма перегляду зображень, ви побачите перенесені на комп'ютер фотографії.
Кожен кадр - відображення наших усмішок і хорошого настрою. Хочеться зберегти ці частинки щоденних подій в альбомах, щоб потім, коли стане сумно і самотньо, поглянути на них і ще раз посміхнутися. Все це можливо, потрібно лише перекачати знімки з фотоапарата в комп'ютер і роздрукувати. Як же це зробити?
Інструкція
1
В сучасних системних блоках і ноутбуках є картрідер - пристрій, що дозволяє швидко зчитувати інформацію з карти пам'яті вашого фотоапарата . Дістаньте карту, вставте її в картрідер і далі працюйте як зі звичайною флешкою: "Копіювати - Вставити".
2
Якщо картридера немає, візьміть кабель, який додавався до фотоапарата під час покупки. Один кінець вставте у відповідний роз'єм фотоапарата , а інший - у флеш-роз'єм комп'ютер а. Натисніть на кнопку включення фотоапарата .
3
Якщо кабель приєднаний правильно, на екрані з'явиться діалогове вікно, що пропонує кілька завдань на вибір. Прокрутіть вниз смугу прокрутки і натисніть «Майстер роботи зі сканером або цифровою камерою». Потрібно клацнути один раз на цьому пункті лівою кнопкою миші, а потім натиснути ОК. Як варіант - двічі клацнути на написи.
4
Після цього відкриється вікно, де ви зможете вибрати ті знімки, які вам дійсно необхідно скопіювати в комп'ютер. За замовчуванням біля всіх знімків стоять зелені галочки. Якщо вам якісь фотографії не потрібні, клацніть на квадратику з галочкою, вона зникне, і ці кадри не будуть скопійовані. Натисніть «Далі».
5
Наступний крок - вибір назви для ваших фотографій і місця, куди вони будуть збережені. За замовчуванням варто назву «Зображення», а файли зберігаються в папку «Мої малюнки». Якщо ви копіюєте файли , наприклад, з новорічного свята, то для полегшення пошуку потім їх в комп'ютер е краще написати, наприклад, «Новий рік - 2011». А натиснувши кнопку «Обзор», ви можете вибрати іншу папку на вашому комп'ютер е (наприклад, «Диск D - Фотографії»).
6
Якщо ви не хочете, щоб знімки залишилися в пам'яті фотоапарата після перекачування, поставте внизу галочку біля задачі "Видалити знімки з камери після копіювання». Натисніть «Далі». Ваші фотографії почнуть копіюватися в потрібну папку і автоматично віддалятися з флеш-карти фотоапарата . Коли процес закінчиться, натисніть ОК, вимкніть фотоапарат та послабити кабель.
7
Тепер можна відібрати найвдаліші кадри і роздрукувати.