Як вибрати праску для волосся.

Широке поширення прасок для волосся пояснюється дуже просто - вони досить ефективно випрямляють кучеряві й кучеряві волосся и, вирівнюють закручивающиеся кінці волосся і дозволяють акуратно укласти зачіску. Волосся при цьому виглядають більш гладкими, блискучими і доглянутими.
Інструкція
1
Якщо ви хочете придбати якісний товар, не варто шукати його дешеві аналоги в підозрілих торговельних точках. Може бути, вам і попадеться більш-менш працюючий екземпляр, але ризик отримати не те, що треба, і перепалити волосся и в цьому випадку занадто високий.
2
Насамперед зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена основна частина цього електроприладу. Прасування або, як їх ще називають, випрямлячі мають металеві пластини або пластини, покриті керамікою, турмаліном, тефлоном або їх сплавами. Якщо ви віддасте перевагу металевий утюжок, то він обійдеться вам дешевше і, крім того, в комплекті з ним йдуть змінні насадки для створення гофрованих або хвилястих прядок, за допомогою яких ви зможете урізноманітнити стрижку. Але майте на увазі, що металеві прасування швидко і сильно гріються, і ви можете перепалити волосся и, а кінчики посекутся.Утюжок з керамічним покриттям розподіляє тепло рівномірніше, покриття з турмаліном нейтралізує статичну електрику, а на тефлон НЕ налипають косметичні засоби. Зустрічаються і варіанти з покриттям зі сплаву кераміки з турмаліном або тефлоном.
3
Зверніть увагу на те, чи є на прасуванні точне регулювання температури. Це особливо важливо, якщо у вас тонкі і пошкоджені волосся и.
4
Визначтеся з шириною прасування. Тонкі випрямлячі краще використовувати на коротких волосся ах, довгі волосся и легше укладати широким праскою.
5
Зверніть увагу також на наявність додаткових можливостей прасування - чи є іонізація, яка запобігає появі статичної електрики, чи можна його використовувати на вологих волосся ах, чи включена в цю модель функція інфрачервоного теплового випромінювання, яка сприяє розгладженню структури волосся та їх зволоженню на більш тривалий період.
6
Візьміть утюжок в руки: якщо ви припускаєте користуватися приладом часто, вибирайте не дуже важкий варіант.
Зверніть увагу
Будь утюжок пошкоджує волосся, тому доглядати за ними слід обов'язково. Подумайте про покупку потрібних мусів, бальзамів і масок для волосся.
Корисна порада
Уважно читайте інструкції та дотримуйтеся їх.