Як вшити джинси в талії.

Дуже часто жіночі джинси , прекрасно обтягуючі стегна, великі в талії. Відстовбурчуються пояс псує все враження від продуманого образу. Поверх таких джинсів не одягнеш тонку трикотажну кофточку, тому що вона буде постійно задиратися і перекручуватися. Талія же виглядає більш об'ємною, ніж вона є насправді. Про те, щоб присісти десь, не варто й думати - широкий пояс джинсів дозволяє побачити вашу білизну. Не переживайте, тонка талія - це дуже красиво, а широкі джинси можна вшити.
Вам знадобиться
  • - Оздоблювальні нитки, співпадаючі за кольором з обробкою джинсів;
  • - швейна машинка;
  • - ножиці;
  • - кравецькі крейда;
  • - сантиметрова стрічка або лінійка.
Інструкція
1
Дуже акуратно відсічі пояс від джинсів. Якщо на джинсах є фірмова етикетка в районі талії, відсічі і її. Сперечаєтеся з пояса три задні шлевки.
2
Розпоріть бокові шви від верхньої кромки до верхнього краю передніх кишень. Якщо у вас не класична модель джинсів, розпоріть шви на глибину 8-10 см.
3
Ретельно видаліть всі залишки ниток і розгладьте шви.
4
По верхньому краю джинсів відступите 1 см від зрізу і поставте зарубку. Проведіть Кравецьким дрібному лінію, що сполучає зарубку з нижньою точкою розпоротого шва. На задній половині джинсів виконайте те ж саме.
5
Зробіть розріз по намічених лініях.
6
Виверніть джинси навиворіт, сумістите кромки нових розрізів і прошийте на машинці стачной швом. На класичних моделях джинсів верхній край передніх кишень зміцнюють металевими клепками. Щоб клепка не заважала вам зробити шов рівним, закінчите машинну строчку на відстані 1 см від неї. Потім прошийте цей відрізок ручним швом "назад голку".
7
Проробіть всю послідовність операцій на іншому бічному шві. Тепер ваші джинси стали вже в талії приблизно на 4 см.
8
Приміряйте пояс до джинсів і визначте, на яку довжину вам треба його вкоротити. Місце розрізу можна приховати під фірмовою етикеткою або під центральною задньої шльовкою, якщо етикетки на поясі не було.
9
Розріжте відпороти пояс в наміченому місці і укоротите його на потрібну кількість сантиметрів. Зшийте стачной швом і розгладьте краю зрізів в сторони.
10
Пришийте пояс на місце. Потім пришийте шлевки. Так як довжина пояса змінилася, пришивайте їх на нове місце. Переконайтеся, що бічні задні шлевки абсолютно симетричні, а центральна задня шлевка знаходиться точно по середині.
11
Пришийте на місце фірмову етикетку, приховуючи під нею розріз. Пришивайте її вручну, встромляючи голку точно в місця старих проколів. Це допоможе вам зімітувати старий машинний шов, і ваша робота над джинсами буде практично непомітна сторонньому погляду.
Зверніть увагу
Чи не зменшуйте джинси за рахунок центрального шва на кокетці ззаду. Як правило, це запошівочний шов, і він обробляється декоративною подвійним рядком. Практично неможливо відтворити його в домашніх умовах, і ваша робота буде кидатися в очі.
Корисна порада
Чи не зменшуйте ширину талії більше, ніж на чотири сантиметри, - це порушить геометрію джинсів.
Мати в своєму гардеробі ідеально сидять джинси - мрія кожної жінки. І якщо у вас така пара джинсів є, то, начебто, можна бути щасливою. Але трапляється так, що змінюється фігура, і улюблені джинси стають великі. Є й інша ситуація - ви придбали високі чоботи, в які прийнято заправляти джинси, але халяви чобіт занадто вузькі, джинси мнуться, а чоботи на нозі виглядають зовсім не естетично. Нічого страшного в цьому немає, підшити джинси вдома зовсім не складно, головне - дотримуватися кількох простих правил.
Інструкція
1
Для початку ушейте джинси по талії. Для цього закладіть виточки по лінії талії уздовж бічних швів, це дозволить не зіпсувати форму джинсів. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд малюнка (якщо він є), або якщо зшивання заважає металева кнопка, то зробіть шов на деякій відстані від них.
2
Для цього закладіть виточки по лінії талії уздовж бічних швів, це дозволить не зіпсувати форму джинсів. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд малюнка (якщо він є), або якщо зшивання заважає металева кнопка, то зробіть шов на деякій відстані від них.
3
Виконайте шов подвійний рядком, щоб він не розпався від постійної шкарпетки - в цих місцях шов постійно відчуватиме більше навантаження і повинен бути не менш міцний, ніж фабричний.
4
Решта нитки не обривати, а всуньте в голочку і зробіть пару закріплюють стібків. Після цього проведіть голку між шарами тканини пояса і сховайте там кінець ниточки.
5
Тепер потрібно вшити брючини. Для цього виверніть джинси навиворіт і надіньте їх на себе. Обабіч позначте місця, які хочете вшити, англійськими шпильками. Акуратно зніміть, щоб не вколотися і щоб булавки не випали.
6
Тепер олівцем позначте лінії швів по шпильок. Прошийте ці лінії на швейній машині.
7
Зайву тканину можна відрізати. Обмітайте краю штанин на оверлок.
Корисна порада
Головне - це акуратність і точність в роботі. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то можете віднести джинси в будь ательє, щоб ними зайнялися професіонали.