Як відзначити 8 березня з сім'єю.

8 березня навряд чи можна віднести до числа всенародно улюблених свят. Поздоровлення з боку чоловіків часто носять формальний характер, а похмурі черги біля квіткових магазинів лише підтверджують, що представники сильної статі просто змушені слідувати традиції. Тим часом це свято можна відзначити по-особливому, провівши його з близькими в сімейному колі.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - квіти.
Інструкція
1
Відмовтеся від звичних застіль з рясним столом і переглядом телевізора. Подібні сімейні вечори ви можете легко влаштовувати і в звичайні вихідні. На честь 8 березня придумайте цікаву програму, і це свято вже не буде здаватися нудним пережитком радянського часу. Постарайтеся розпланувати день заздалегідь, оскільки вам можуть знадобитися квитки, транспорт, та інші ресурси, що вимагають попередньої підготовки.
2
Незважаючи на те, що чоловіки за традицією в день 8 березня беруть на себе домашні клопоти, постарайтеся зробити так, щоб ніяких справ не було взагалі. Якщо ви не плануєте виходити з дому, не прагнете створити ідеальний порядок навколо, просто залиште все, як є. Замовте улюблену їжу в ресторані і присвятіть день переглядам сімейних альбомів, настільним іграм та іншим цікавим заняттям.
3
Влаштуйте виїзд за місто. Оскільки погода в цьому перехідний період вкрай рідко сприяє пікніків, відправляйтеся в заміський будинок відпочинку або турбазу. Забронюйте номер заздалегідь, а також запишіться на якісь легкі оздоровчі процедури. Влаштуйте сімейний турнір з більярду або боулінгу, сходіть всі разом в басейн, полежте в джакузі, а ввечері влаштуйте вечерю в ресторані.
4
Постарайтеся поєднати в це свято родинне тепло і романтику. Якщо у вас є діти, не варто відзначати 8 березня окремо від них. Навіть прогулянка по місту на замовному лімузині може стати справжньою пригодою для них. При цьому батьки цілком можуть пити шампанське і насолоджуватися товариством один одного.
Корисна порада
Не забудьте і про традиційні атрибути, від яких навряд чи відмовиться жінка. Замовте букети квітів для дружини, мами, сестри, дочки. Краще всього зробити це за кілька днів, скориставшись інтернет-магазином або службою доставки.