Як отримати швидко кредитну карту.

Бувають ситуації, при яких людина гостро потребує грошових коштів на пластиковій карті. Наприклад, необхідно відправитися у відрядження або викупити гарячу путівку. А карти в наявності у нього немає. Тобто потрібно в порівняно короткі терміни оформити банківську карту .
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися з банками, які видадуть карту на вигідних умовах при мінімально витрачений час. У зборі інформації вам допоможуть інтернет, відвідування відділень кредитних установ і дзвінки по телефону фахівцям банків. Після того, як ви визначитеся з тим чи іншим банком, вашим завданням буде оформлення анкети-заявки в офісі банку і надання пакета документів для розгляду заявки. Перелік документів в кредитних організаціях відрізняється, але, в основному, до його складу входять: паспорт громадянина РФ, ідентифікаційний номер платника податків, довідка за формою банку або 2-ПДФО, військовий квиток або страхове свідоцтво Державного Пенсійного фонду.
2
Після цього ваша заявка розглядається автоматичною системою, де важливу роль на прийняття рішення займають наявність позитивної кредитної історії та достовірність інформації в анкеті. Після 15 хвилин очікування (іноді термін може скласти 1 добу) вам прийде смс-повідомлення або надійде дзвінок співробітника банку про позитивний або негативний рішенні банку.
3
Якщо відповідь ствердна, ви можете підійти в офіс, де залишали заявку на позику, і отримати на руки свою кредитну карту з тарифним планом і пін-кодом. У деяких установах в цілях безпеки для отримання пін-коду необхідно подзвонити з мобільного, зазначеного в анкеті, і автоматична система продиктує вам його двічі.
4
Також для швидкого оформлення кредитної картки ви можете заповнити онлайн-заявку на позику на сайті в інтернеті. Від вас, як і при заповненні анкети на паперовому носії, будуть потрібні дані про ПІБ, розмір доходу, ступеня освіти, серія і номер паспорта, ІПН, СНІЛС. Тому до оформлення заявки потрібно підходити вкрай відповідально, тому що інформація перевіряється службою безпеки банку.
5
У разі прийняття позитивного рішення, вам призначать зустріч у банку і зажадають документального підтвердження відомостей в анкеті. Можливий варіант, коли карту вам доставлять поштою. Але отримує власник картки її особисто у відділенні Пошти РФ з паспортом. Такий спосіб доставки безпечний, тому що карта висилається в неактивованому стані.