Як шити чоловічі брюки.

Штани - обов'язковий елемент чоловічого гардеробу. Урізноманітнити його ви можете, пошивши брюки самостійно. З класичними брюками ви можете скласти будь ділової ансамбль.
Вам знадобиться
 • - швейна машина;
 • - тканина;
 • - нитки;
 • - ножиці.
Інструкція
1
Виберіть тканину для брюк. Підійдуть брючні тканини з вовни або змішаних волокон. Розкроїте по дві передні і задні половинки брюк і дві обтачки кишень, а також пояс і откосок. З підкладкової тканини виготовте чотири деталі мішковини кишень. Стачайте виточки на задніх половинках і заутюжьте їх у напрямку до лінії середнього шва. Виконайте бокові шви. При цьому входи в кишені залиште відкритими.
2
На обтачке кожного кишені обмітайте прямий внутрішній зріз. Приметайте обтачку до однієї мішковині і пришити по внутрішньому зрізу. Складіть обидві мішковини з припусками входу в кишеню з виворітного боку брюк. Мішковину з обтачкой приколіть до задньої половинці, а мішковину без неї - до передньої. Пришийте мішковини по лінії бокового шва нижче і вище входу в кишеню, щільно до шву. Заутюжьте мішковину вперед, зшийте і приметайте під передню половину брюк.
3
Сшейте крокові зрізи і зрізи від мітки розрізу для застібки на блискавку до крокового шва. Ушийте застібку-блискавку. Пришийте пояс до верхнього зрізу брюк. При цьому прітачать припуск під застібку до откоску. Заутюжьте припуски шва на пояс. Складіть його навпіл уздовж внутрішньої лицьовою стороною всередину. Відверніть припуски по нижньому зрізу пояса вгору. Виверніть пояс, на кінцях його зшийте короткі зрізи і виверніть.
4
Відкладіть від лінії середини по 8,5 см в обидві сторони і зробіть мітки для куліскі. Підверніть внутрішню половинку пояса між мітками і приметайте над швом приточування пояса. З лицьового боку брюк на ділянці куліскі прокладете строчку в шов приточування пояса.
5
Всуньте еластичну стрічку, кінці якої настрочити у міток. Настрочити внутрішній зріз пояса. На одному кінці пояса обмітайте петлю, на іншому пришийте гудзик. Заутюжьте припуски на подгибку низу на виворітну сторону і пришити вручну. Пришийте шлевки для ременя.
Шиття чоловічих брюк має свої особливості, і навіть досвідчені кравці знайти його досить складною справою. Але якщо набратися терпіння і зробити все за правилами, вийде відмінна річ з ідеальною посадкою на фігурі.
Вам знадобиться
 • - 1,5 м тканини;
 • - підкладкова тканина для мішковини кишені;
 • - викрійка штанів;
 • - флізелін;
 • - застібка-блискавка;
 • - 1 плоска гудзик;
 • - швейні приналежності;
 • - швейна машинка;
 • - оверлок .
Інструкція
1
перезніміть викрійку по мірках з журналу мод або побудуйте викрійку-основу самостійно. Особливості крою деталей чоловічих брюк не відрізняється від інших виробів. Необхідно також скласти матеріал лицьовою стороною всередину і прикласти до виворітного стороні викрійку, потім обвести її дрібному і вирізати деталі, залишаючи по 1 - 1,5 см по всі зрізах на припуски для швів.
2
З лицьового боку передніх деталей чоловічих брюк застрочити защипи і заутюжьте їх на одну сторону. Обмітайте зрізи бічній частині кишені передньої половинки брюк і обтачки. Накладіть цю частину на лицьову сторону кишені лицьовою стороною вгору, поєднуючи все мітки, і сколіть всі зрізи деталей. Настрочити їх на кишеню, намагаючись прокладати строчку близько до країв. Відкриті зрізи деталей стачайте.
3
Деталі відігніть на виворітну сторону і пріуюжьте. З лицьового боку прокладете оздоблювальну строчку. Накладіть бічну деталь передньої половинки брюк і стачайте її з мішковиною.
4
Стачайте передні половинки брюк по середнім зрізах крокової шва. Обтачку застібки продублюйте флізеліном і обробіть їй вигнутий зріз обтачки застібки. Відігніть обтачку вперед і заутюжьте припуски на шви.
5
Ушийте застібку-блискавку. Накладіть її зовнішньої стороною на лицьову частину обтачки застібки, при цьому верхній край ланок повинен знаходитися на рівні 2,5 см нижче верхнього краю застібки. Настрочити ліву стрічку блискавки до лінії крокової шва, дуже зручно для цього використовувати спеціальну лапку для притачивания застібки.
6
Зігніть обтачку застібки на виворітну сторону, приутюжьте і приколіть шпильками. Прокладіть 2 рядки по обробленому краю блискавки. Розкрийте її і впритул приметайте застібку до правого боку передньої половинки чоловічих брюк. Закрийте її і переконайтеся, що краї блискавки збігаються. Потім можна прокласти строчку близько до краю. Откосок відігніть назад і приколіть так, щоб він не потрапив під інші рядки. Обтачку отстрочите по наміченої лінії. Кінець обтачки і откоска застрочити зсередини і відріжте зайву частину застібки-блискавки.
7
На задні половинки пришити кокетки, отстрочите їх, розташовуючи строчку близько до шву. Стачайте передні і задні половинки брюк по шаговому шву, поєднавши все мітки. Після цього стачайте бічні зрізи, припуски заутюжьте на задню половинку брюк.
8
Обробіть деталі для шлевок. Пояс продублюйте флізеліном або корсажной стрічкою. Прітачать деталь до верхнього зрізу брюк. Припуски шва подрежьте і заутюжьте вгору. Перегніть деталь уздовж посередині, зріз підігніть так, щоб він прикривав шов. Прокладіть рядок з лицьового боку.
9
Приколіть шлевки і пристрочите їх, прокладаючи поперечну строчку на відстані 1 см від верхнього зрізу деталей. Відкритий кінець шлевок заутюжьте і настрочити на верхню сторону пояса. Обмітайте петлю і на лівій стороні пояса, а на правій пришийте плоску гудзик в тон тканини.
10
Нижній зріз брюк обробіть оверложним швом. Прітачать спеціальну тасьму, щоб край був міцніше і менше зношується. Відігніть тасьму на виворітну сторону і підшийте потайним швом.