Як зробити зміст.

Зміст (список, що складається з внутрішніх заголовків видання) застосовується в книгах, наукових роботах. Зміст дозволяє швидко знаходити потрібну главу книги або наукової роботи, а також розповідь у складі збірки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Microsoft Word 2003, Microsoft Word 2010, Adobe Acrobat, PowerPoint
Інструкція
1
Оглавление в програмі Microsoft Word 2003 можна зробити автоматичним. Натисніть Вставка у верхній панелі документа і виберіть пункт Посилання. Далі клікніть на Зміст і покажчики. Там ви побачите спеціальну вкладку, яка так і називається Зміст.
2
В програмі Microsoft Word 2010 для того, щоб зробити зміст, виберіть пункт Посилання, розташований у верхній панелі документа. Залежно від того, чим вам зручніше користуватися, виберіть Автособіраемое або Ручне зміст.
3
Для того щоб зробити зміст у програмі OpenOffice, виберіть в меню Вставка пункт Зміст і покажчики. Там можна вибрати готовий шаблон вашого майбутнього змісту.
4
Для створення змісту в в PDF-документі буде потрібно установка програми Adobe Acrobat.
Зверніть увагу
В програмі PowerPoint можна також зробити зміст у вигляді гіперпосилань, при натисканні на які буде відкриватися необхідний підрозділ. Але при цьому може постраждати якість зображення.
Корисна порада
Оглавление можна зробити у вигляді звичайного списку. Для цього на початку рядка проставляється номер підрозділу, а далі пишеться його назва. Кожен новий розділ прописується з нового рядка.