Як відкрити документ формату docx. Як перевести з docx в doc.

DOCX - це один з форматів файлів для зберігання текстових документів , створений корпорацією Microsoft. Він використовується в офісних програмах Microsoft Office, починаючи з версії 2007. З 2006 року цей формат став «відкритим», завдяки чому його можуть використовувати й інші виробники текстових редакторів. Файли цього формату являють собою zip-архів з текстами у форматі XML, графікою та іншими елементами, яких включають в електронний документ.
Інструкція
1
Використовуйте пакет сумісності, випущений корпорацією Microsoft, якщо у вашому комп'ютері встановлені більш ранні версії Office. Це програма, вагою в 37,2 мегабайта, яка викладена у вільний доступ на сервері корпорації. Після її завантаження та встановлення стає можливою робота з файлами, що мають розширення docx, docm, xlsx, pptx в Word, Excel і PowerPoint версій до 2007 року. Пряме посилання на сторінку завантаження пакета сумісності на сайті корпорації Microsoft - http://www.microsoft.com/downloads/ru-ru/details.aspx? FamilyID = 941b3470 -.... Програма має майстер установки, тобто після її запуску вам потрібно просто слідувати інструкціям, що видаються додатком.
2
Скористайтеся тестовим редактором пакета Open Office, якщо він у вас встановлений. Цей пакет поширюється разом з більшістю дистрибутивів ОС Linux, але і версії для ОС Windows теж існують. В силу того, що формат Office Open XML корпорації Microsoft є відкритим, в Open Office вбудована його підтримка. Правда, відкриваючи документи в форматі docx з особливо складним форматуванням, ви можете отримати зовнішній вигляд тексту, що трохи відрізняється від оригіналу.
3
Користуйтеся онлайн-конвертерами форматів в якості альтернативи описаним вище способам. Наприклад, перейшовши на сайт http://doc.investintech.com клацніть по великій синій кнопці з написом Browse, в стандартному діалозі знайдіть в своєму комп'ютері потрібний файл формату docx і натисніть кнопку «Відкрити». Після завантаження файлу на сервер клацніть по кнопці з написом Convert, дочекайтеся появи посилання на завантаження і скачайте вийшов внаслідок конвертації doc-файл.
docx - формат документів, що став основним для Microsoft Word починаючи з версії Microsoft Word 2007. Цей формат відрізняється від використовувався раніше doc тим, що повністю побудований на стандарті XML і по суті являє собою zip-архів, що містить цілий набір файлів : власне текст, картинки і т. д. Як же поводитися з файлами в цьому форматі?
  1. Найбільш логічний спосіб - для того, щоб відкрити docx використовувати Microsoft Word 2007. Як правило, якщо офісний пакет 2007 чи пізнішої версії встановлений в системі, то навіть і питання про відкриття файлу docx не виникає, бо це розширення розпізнається системою автоматично як стосується Microsoft Word, ця ж програма використовується для його відкриття. Недолік подібного рішення лише один: в ряді випадків установка офісного пакета версії 2007 або вище неможлива або небажана, наприклад, через його високу вартість.
  2. Якщо в системі встановлений Microsoft Word попередніх версій, наприклад 2003, то відкрити docx файл все ж можна, попередньо пропустивши його через конвертер. Конвертер і рекомендації щодо його використання можна знайти на сайті Microsoft (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=ru).
  3. Для вилучення містяться в документі зображень чи інших об'єктів можна просто розпакувати docx файл архіватором, наприклад 7-zip, і відшукати необхідні файли серед вмісту вийшла папки. Якщо архіватор відмовляється сприймати файл як архів, перейменуйте його з розширенням zip.
  4. Формат docx розпізнається і відкривається останніми версіями безкоштовної альтернативи офісному пакету від Microsoft - пакетом Open Office.