Як підкреслити красу очей.

Краса жінки багато в чому залежить від її погляду. Помахом довгих і густих вій представниці слабкої половини людства здатні завойовувати сильна стать. Млосним і загадковим поглядом вони змушують чоловіків падати перед собою на коліна. Сила, пронизливість і глибина жіночого погляду в чому залежить від вмілого макіяжу. Тому важливо навчитися правильно підкреслювати красу очей.
Інструкція
1
Ніякої макіяж, навіть професійний, не сховає зморшок і втоми у погляді. Тому за очей ами і століттями потрібен постійний догляд, який має здійснюватися за допомогою зволожуючих кремів або гелів, а також доглядають масок. Для цих цілей відмінно підходять як промислові, так і домашні маски з натуральних продуктів.
2
Перед тим, як наносити макіяж на повіки, підготуйте їх до нього. Для цього промокніть їх ватним тампоном, щоб видалити надлишки крему. Щоб тіні лягли рівно і довше трималися, нанесіть на верхню повіку трохи розсипчастої пудри.
3
Чи не накладайте тіні на повіку товстим шаром. Краще нанести їх більшу кількість на зовнішній край століття, починаючи від середини очей а, щоб підкреслити його. За допомогою кисті для тіней розтушуйте тіні по поверхні століття, щоб не було різких переходів до більш інтенсивного кольору.
4
Для свіжості погляду підкресліть внутрішній куточок очей а і область під бровою світлими тінями. За допомогою тонкої кисті проведіть тонку лінію по нижньому століттю від внутрішнього кута і до середини очей а світлими або перламутровими тінями. Такий косметичний прийом зорово відчинить очей а, зробить їх більше.
5
Щоб зробити очей а більш виразними, використовуйте чорний, добре відточений олівець. Проведіть тонку лінію по верхньому століттю від внутрішнього куточка очей а до зовнішнього. Растушуйте її пензлем для тіней. Таку ж тонку лінію проведіть по нижньому століттю, намагаючись, щоб вона зливалася з лінією росту вій. Злегка розтушуйте її.
6
Універсальним кольором туші, відповідним і для денного, і для вечірнього макіяжу, є чорний. Туш наноситься на вії тонким шаром. У міру висихання першого шару туші, можна нанести її ще раз для більшої виразності погляду. Приділяйте при цьому великого значення якості туші. Нафарбовані вії повинні бути чітко розділеними, без грудочок злиплої туші. Тільки тоді ваші очей а будуть здаватися бездоганними.
7
Щоб зберегти здоров'я очей і молодість шкіри вік, ретельно змивайте макіяж з очей за допомогою спеціальних м'яких очищувальних засобів. Не лягайте спати з нафарбованими очей ами, це дуже шкідливо.
Корисна порада
- Використовуючи в макіяжі очей підводку, пам'ятайте, що найкраща підводка - рідка. Слідкуйте за тим, щоб на пензлику для підводки не було волосків і засохлих комочков.- Щоб приховати будь-які недоліки зовнішності, навчіться наносити макіяж очей, відповідний саме для вас.