Як поміняти масло в Опель Астра. масло для опель.

Заміна автомобільного масла не представляє труднощі навіть для новачків-водіїв. Головне - правильно підібрати комплектуючі та масло для автомобіля. Своєчасна заміна масляного фільтра і масла гарантує стабільність роботи вашого автомобіля. Норми заміни масла можна дізнатися з керівництва по експлуатації вашого автомобіля. На прикладі автомобіля Oпель Астра розглянемо як правильно поміняти масло .
Вам знадобиться
  • - масло;
  • - ключ;
  • - масляний фільтр KNECHT OC 21;
  • - знімач для фільтра;
  • - ємність для старого масла;
  • - ганчірка або паперові рушники.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні інструменти заздалегідь. Якщо двигун в машині гарячий, почекайте, хай охолоне. Відкрийте капот і відверніть кришку на горловині для масла, яка знаходиться у верхній частині двигуна. Підстеліть старі газети або ганчірки біля машини. Якщо випадково ви проливаєте масло , то зможете уникнути великого діапазону забруднення.
2
Відшукайте зливну пробку на дні масляного піддону, яка розташована в нижній частині двигуна. Поставте під неї ємність для зливу відпрацьованого масла. Злийте акуратно старе масло . Будьте уважні, масло може литися під певним кутом, який ви самі визначите.
3
Відверніть зливний болт за допомогою гайкового ключа і замініть паперові або пластикові прокладки. Постарайтеся тримати болт міцно і не впустити його в масло , дістати його буде важко і не особливо приємно. В такому разі скористайтеся магнітом або воронкою.
4
Подивіться, де розташовується масляний фільтр, і відверніть його від двигуна. Щільно обхопіть його руками і повільно обертайте. Якщо самостійно не виходить зняти фільтр, скористайтеся спеціальним знімачем для фільтрів. Ймовірно, що у фільтрі залишиться трохи олії, так що будьте обережні, щоб його не пролити.
5
Візьміть нове масло . Для автомобіля Опель Астра підійде будь-яке сучасне синтетичне або напівсинтетичне масло фірм Castrol. Mobil.Ultron в діапазоні 5w30, 5w40, 5w-50, 10w40. Залийте трохи нового масла і візьміть масло вимірювальний щуп, який знаходиться перед двигуном збоку. Протріть його паперовою серветкою або чистою х/б ганчіркою. Вставте його до упору, трохи почекайте і знову вийміть щуп.
6
Визначте за шкалою рівень масла, якщо він знаходиться між двома поділами - все в порядку. У тому випадку, якщо щуп не досягає нижнього поділу або загорілася контрольна лампа рівня масла, додайте ще трохи. При наливанні масла використовуйте воронку. Чи не наливайте занадто багато, його рівень не повинен перевищувати позначку Max на щупі. Зазвичай кажуть, що краще недолити, ніж перелити, тому, що зайве масло швидше витрачається і сприяє зайвому нагарообразованию.
Корисна порада
Якщо у вас не виходить замінити масло самостійно, зверніться в авторемонтну майстерню.