Як встановити радіотелефон.

Домашні телефони вже давно стали частиною нашого життя. Прагнучи забезпечити собі максимальний комфорт, ми все частіше звертаємо увагу на радіотелефони , здатні задовольнити наші запити в зручності використання телефонного зв'язку. Радіотелефон - більш складний пристрій, ніж провідний телефон. Тим не менше, зовсім не обов'язково викликати майстра для його установки. Досить уважно ознайомитися з інструкцією і врахувати кілька простих правил.
Інструкція
1
Спочатку визначте місце, де буде встановлений радіотелефон. По можливості не розташовуйте його поруч з побутовою технікою, що є джерелом електромагнітних випромінювань. Також слід звернути увагу на те, чи не потрапляють прямі сонячні промені на місце розташування радіотелефону. Якщо ж ви все-таки плануєте використовувати радіотелефон в місцях підвищеної вологості та теплового випромінювання, не забудьте надіти на апарат чохол або використовувати в якості захисту від пилу і рідини звичайну пакувальну плівку. Так ваш телефон прослужить довше і збереже охайний вигляд.
2
Перед підключенням радіотелефону зверніть увагу на інструкцію із зарядки акумуляторів, без яких не обходиться жоден радіотелефон. Зазвичай заряджати трубку необхідно один раз на кілька днів. При вказівці індикатора на повний заряд або більше половини не залишайте трубку в зарядному пристрої, щоб уникнути погіршення експлуатаційних властивостей телефону.
3
Підключайте радіотелефон до мережі при допомоги модульного з'єднувача з використанням перехідника. Стандартні мережеві розетки не підходять для підключення блоку живлення, тому слід подбати про придбання спеціальних перехідників заздалегідь.
4
Пам'ятайте, що з радіотелефоном слід поводитися з обережністю, так як конструкція пристрою вельми чутлива до механічних пошкоджень. Удари і падіння може скоротити термін експлуатації апарату або навіть вивести його з ладу. Тоді вам знову доведеться витратити на придбання нового телефону гроші з сімейного бюджету. Не забудьте, що в разі поломки ви зможете відремонтувати радіотелефон по гарантії, яка, як правило, буває строком в 1 рік.
Зверніть увагу
Радіотелефони, які складаються з базової станції і бездротових терміналів, дозволяють спілкуватися конфіденційно і навіть займатися в цей час іншими справами.
Радиотелефон - це телефон, який складається з базової станції (бази) і однієї або декількох трубок (бездротових терміналів). База радіотелефону підключається до телефонної мережі, сигнал між трубками передається за допомогою радіохвиль. Такий апарат, крім зв'язку з телефонною сіткою, може підтримувати зв'язок між трубками однієї бази. Щоб установити радіотелефон, не обов'язково викликати фахівця. Ви все зробите самостійно, якщо будете уважно слідувати інструкції по установці.
Інструкція
1
Для початку виберіть місце, де буде встановлений радіотелефон. Не бажано, щоб він розташовувався поруч з холодильник, СВЧ-піччю, пральною машиною і іншою технікою, а також безпосередньо в близькості з металевими предметами, джерелами тепла і електромагнітних полів. Також, бажано, щоб на телефон не потрапляли прямі сонячні промені, не впливала підвищена вологість.
2
Найкраще місце для установки радіотелефону визначте дослідним шляхом. Якщо ви встановлюєте радіотелефон в офісі, то візьміть до уваги, що базові блоки повинні бути встановлені на відстані не менше двох метрів один від одного. Якщо цього не буде, то неможливо буде передавати інформацію між базою і трубкою.
3
Перед тим, як підключити радіотелефон, зарядіть акумуляторну батарею протягом часу, зазначеного в інструкції, а також встановіть код безпеки. Для цього покладіть трубку на базу і натисніть клавішу "page". Система управління автоматично встановить код. Це повторюйте кожен раз, коли відключаєте базу або акумуляторну батарею, так як в таких випадках код скидається і трубка втрачає зв'язок з базою.
4
Підключіть радіотелефон до телефонної мережі за допомогою модульного з'єднувача. До звичайних телефонних розеток він не підходить, тому придбайте заздалегідь перехідник.
5
штирові роз'єми блоку живлення також не підходять з стандартним розеток, підключіть їх до розеток електромережі також за допомогою відповідного переходніка.Осторожно звертайтеся з радіотелефоном, уникайте ударів, падіння, так як в конструкції апарату є деталі, досить чутливі до механічних пошкоджень , які й можуть вивести його з ладу.