Як відновити акумулятор ноутбука. Відновити батарею ноутбука.

Акумулятори для ноутбуків останніх років випуску містять літієво-полімерні і літієво-іонні елементи, які зменшують вагу батареї і збільшують щільність електроенергії на одиницю маси. Недоліком таких акумуляторів і те, що вони старіють незалежно від рівня використання. Вже після року служби зменшується ємність батареї, так як термін експлуатації таких акумуляторів в принципі розрахований на 200-300 циклів «зарядка-розрядка». Тому вже через невеликий проміжок часу власники ноутбуків стикаються з проблемою відновлення батареї.
Інструкція
1
Відновити акумулятор для ноутбука Asus або акумулятор для ноутбука HP можна власними силами. Для цього підготуйте тестер або мультиметр, паяльник (не більше 40 Вт), автомобільні лампочки, макетний ніж та суперклей. Спочатку розберіть акумулятор, для чого знайдіть шов між двома половинками батареї і за допомогою макетного ножа спробуйте обережно їх роз'єднати. Зробити це не так просто, оскільки половинки міцно склеєні між собою, однак все-таки можливо.
2
Потім переконайтеся, що акумулятор повністю розряджений. Для цього підключіть до нього автомобільні лампочки і перевірте напругу за допомогою мультиметра. Якщо лампочки горять і загальну напругу дорівнює кількості елементів, помноженому на 3,7 (або більше за нього), то можете переходити до ремонту. Якщо ж воно менше, то перевірте таким же чином кожен окремий елемент акумулятора і замініть несправні.
3
4
За відсутності експлуатації батареї може виникнути інша несправність - акумулятор більше не заряджається, у той час як напруга на його контактах одно 0. Таку несправність усунути досить просто. Підключіть джерело живлення вашого ноутбука до послідовної ланцюга елементів через 5 Вт лампочку і дочекайтеся, поки напруга батареї на кожному елементів не становитиме 3,4 В.
5
Після закінчення процедури відновлення почніть збірку батареї. Тут вам знадобитися ціан-акрилатних клей, щоб назад склеїти дві половинки акумулятора. Після того як клей висох, вставте батарею знову в ноутбук і зарядіть ее.Следуйте правилам експлуатації акумуляторів для ноутбуків, щоб продовжити термін її продуктивної роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fFcnetljZh8
Дуже часто після нетривалого використання ноутбука з постійно підключеним акумулятором заряд перестає «триматися». В результаті цього значно скорочується за часом робота ноутбука без підзарядки. Але цю неприємність можна легко поправити в домашніх умовах і самостійно відновити батарею. Відновлення буде розглядатися на прикладі нікель-металгідридних елемента.
Інструкція
1
Визначте кількість елементів в акумуляторі. Для цього розберіть його за допомогою ножа, розрізавши його по видимому шву. Отримане число помножте на 1,2 - і дізнаєтесь напруга в вольтах. Потім припаяйте лампочку в 21 Вт до контактів послідовно приєднаних елементів.
2
За допомогою мультиметра виміряйте напругу лампочки, виставивши на ньому 20 В. Якщо значення збігаються, значить в непрацездатності вашого ноутбука винен несправний контролер батареї, і вам доведеться його поміняти. Якщо напруга нижче 20 В, то винні один або кілька несправні елементи батареї.
3
З'ясуйте, які елементи несправні. Для цього виставите на тестері 2000 мВ і перевірте кожен елемент. Позначайте ті елементи, показник яких нижче 1,1 В. Наведіть всі елементи до єдиного показника напруги, наприклад, до нульового. Для цього припаяйте до кожного елементу лампочку і залиште на 8-10 годин.
4
Зарядіть акумулятор. Звичайної зарядкою це зробити не вдасться, тому спершу підійміть трохи напруги за допомогою лампочки і блоку живлення лептопа, після чого використовуйте звичне зарядний пристрій. Повторіть процедуру кілька разів.
5
Якщо подібна «реанімація» не дала позитивних результатів, замініть всі елементи живлення. Для цієї мети відмінно підійдуть елементи з ємністю в 2100 Ма/год. Пам'ятайте, що краще їх з'єднувати в ланцюг не з допомогою паяльника, а змайструвавши з'єднані між собою кріпильні пристрої.
6
Якщо ж і це не вийшло, зверніться за допомогою в сертифікований сервісного центру. Ще, як варіант, придбайте новий акумулятор для свого ноутбука. Але все ж цікавіше, та й корисніше, буде вичавити все можливе зі старої батареї перед тим, як її викинути. Так що рано хапатися за голову, якщо швидко сідає акумулятор - все поправимо.