Як зібрати балдахін на ліжечко. Як зібрати болдахін на дитяче ліжечко.

Балдахін над ліжком надає спальному місцю вишуканий вигляд і в той же час робить його затишним і захищеним. Це напевно сподобається вашим дітям, які відчують себе під балдахіном як у казковому східному палаці. Спорудити його над ліжечком під силу батькам.
Інструкція
1
Виберіть тканину для балдахіна. Для дитячої спальні краще підійдуть легкі натуральні матеріали спокійній забарвлення. Ширина тканини повинна становити близько 1,2-1,5 метрів. Щоб визначити довжину відрізу, виміряйте периметр ліжка. Довжина тканини для балдахіна повинна бути в півтора-два рази більше.
2
Нижній край тканини подверніте на півтора сантиметра і прошийте. Верхній край забезпечите люверсами. Для цього купите готові кільця (з розрахунку 1 кільце на 15 см тканини). Верхній край балдахіна подверніте так, щоб ширина смужки перевищувала діаметр люверса на 2 см. Між шарами загорнутої смужки покладіть люверсной стрічку і закріпіть її праскою. Розмітьте олівцем або фломастером однакові відрізки по 15 см: на цій відстані один від одного будуть знаходитися кільця. Виріжте з тканини кола під люверси (отвір повинен бути на пару міліметрів ширша, ніж люверс) і вставте кріплення, натискаючи на них до клацання, який означає, що половинки люверса закріплені.
3
Також можна використовувати й інший спосіб кріплення - зробити у верхній частині балдахіна кулиску, ширина якої буде злегка перевищувати ширину штанги в основі всієї конструкції.
4
Каркас балдахіна зробіть з металевої штанги, зігнутою в коло відповідного діаметру. Також можна використовувати п-подібний каркас з металу або дерева, прикріплений до стіни в головах ліжечка. Прикріпіть конструкцію для балдахіна за допомогою металевих меблевих кріплень до стелі або стіни.
5
Якщо ви віддали перевагу каркас, закріплений на стіні і рівний по периметру ліжка, вам підійде тканина шириною півтора метра, яка буде доходити до рівня матраца. У разі вибору підвісної стельового балдахіна у вигляді кола подбайте про те, щоб довжини спадаючої драпірування вистачило для того, щоб протягнути її до кутів ліжка і закріпити, прив'язавши стрічками до ніжок.