Як налаштувати поштову скриньку в телефоні.

Мобільний телефон являє собою не тільки засіб для голосового спілкування. Однією з його важливих функцій є робота з електронною поштою. Але перш ніж почати користуватися цією можливістю слід налаштувати поштову ящик в телефоні.
Інструкція
1
Існує кілька способів доступу до електронної пошти з мобільного телефону. Це стандартний додаток телефону, мобільний веб-браузер і сторонні додатки для роботи з поштовим ящик ом.
2
Запустіть стандартний додаток для його налаштування. Для цього зайдіть в меню телефону, виберіть пункт «Повідомлення», а потім «Електронна пошта» (залежно від моделі пункти можуть бути іншими). Створіть новий обліковий запис.
3
Вкажіть адресу електронної пошти та ім'я, яке буде відображатися у вихідних листах. Виберіть тип сервера вхідної пошти (pop або imap) і введіть його адресу. Вкажіть адресу сервера вихідної пошти. Введіть ім'я користувача та пароль.
4
Встановіть настройки для вхідних листів: завантажувати повідомлення повністю або тільки заголовки, залишати листи на поштовому сервері після завантаження або видаляти. Вкажіть кількість поштових повідомлень для завантаження в телефон і максимальний розмір листа. Виберіть один з варіантів захищеного входу або залиште підключення незахищеним. Якщо необхідно, змініть значення порту сервера вхідних листів.
5
Встановіть настройки для вихідних листів. За бажанням включіть підпис для кожного листа, що відправляється. Також виберіть один з варіантів захищеного підключення або залиште його незахищеним. Якщо потрібно, змініть значення порту сервера вихідних листів.
6
Задайте ім'я для створюваною облікового запису. Натисніть кнопку «Зберегти» для підтвердження. Тепер можете написать письмо, перевірити пошту, при цьому завантажені листи збережуться в папці «Вхідні».
7
Робота та налаштування поштового ящик а можуть здійснюватися за допомогою мобільного веб-браузера. Більшість найпопулярніших поштових сервісів має інтернет-інтерфейс для різних мобільних пристроїв. Відкрийте програму і перейдіть за адресою сайту, що надає поштові послуги. Залежно від типу мобільного пристрою автоматично відкриється відповідна версія веб-інтерфейсу. Вона дозволяє повноцінно працювати з поштовим ящик ом.
8
Робота з електронною поштою з мобільного телефону може здійснюватися за допомогою сторонніх програм. Існують як універсальні додатки, так і розроблені безпосередньо постачальниками поштових сервісів (наприклад, yandex.ru, mail.ru і т.п.). Їх настройка аналогічна настройці стандартних додатків телефону.