Як змінити розмір аватара.

Майже на кожному форумі адміністрація - це щось типу пантеону богів. Вони вільні встановлювати свої правила, якими користувачі волею-неволею повинні підкорятися. Зрозуміло, максимальний розмір аватара не завжди залежить від примхи організаторів форуму, можуть бути й інші причини, наприклад особливості движка. Але факт фактом, коли існує проблема зменшення аватара, її потрібно якось вирішувати. Наприклад, за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і відкрийте в ньому потрібний файл: натисніть пункт меню «Файл» (File) -> «Відкрити» (Open) або клікніть комбінацію клавіш Ctrl + O. У вікні виберіть аватар і натисніть кнопку «Відкрити». Картинка з'явиться в робочій області програми.
2
Натисніть пункт меню «Зображення» (Image) -> «Розмір зображення» (Image size) або клікніть комбінацію клавіш Alt + Ctrl + I.
3
У вікні знайдіть секцію «Розмірність» (Pixel dimensions). За допомогою заміни параметрів в полях введення «Ширина» (Width) і «Висота» (Height), які знаходяться в цій секції, ви можете змінювати розмір аватара.
4
Якщо вам потрібно щоб зі розмір ність сторін аватара залишалася незмінною, не забувайте поставити галочку біля пункту "Зберегти пропорції» (Constrain proportions). Про те, що ця настройка включена, буде говорити ще й те, що поруч з полями введення ширини і довжини буде знаходитися квадратна скобочки і емблемка ланцюжка. При зміні будь-якого з цих параметрів буде змінюватися і інший. Якщо ж вам, навпаки, потрібно розтягнути одну зі сторін аватара, відключіть цю настроках, тобто заберіть (або ставте) галочку біля пункту "Зберегти пропорції".
5
Щоб при зміні розмір а аватара він втратив мінімум чіткості, активуйте пункт «Інтерполяція» (Resample image) і в випадаючому меню, яке знаходиться під ним, виберіть «Бікубіческая чіткіше (найкраща для зменшення)» (Bicubic (best for reduction)). Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл" (File) -> «Зберегти як" (Save as) чи натисніть на Гарячі клавіші Ctrl + Shift + S. У вікні виберіть шлях для нового варіанту аватара, впишіть ім'я, в полі «Тип файлів» вкажіть той, який вам потрібен (як правило, більшість форумів, блогів, сайтів та ін. Підтримують формат Jpeg) і клікніть «Зберегти».