Як підключити flash player. Як увімкнути флеш плеєр.

Флеш-плеєр - це «зросійщених» варіант назви програми Flash Player, яка дозволяє переглядати відеофайли у форматі Flash (* .swf). У цьому форматі можна дивитися і ролики в інтернеті, і флеш-фільми, і флеш-мультики. Якщо перегляд тих чи інших відеоматеріалів через інтернет недоступний, швидше за все, на свій ПК вам потрібно встановити і підключити цю програму.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення;
  • - інструкція з підключення.
Інструкція
1
Якщо ви хочете дивитися флеш-анімації, ролики і багато іншого у вищевказаному форматі, то обов'язково скачайте флеш-плеєр з відповідного веб-сайту (або ж купите інсталяційний диск з флеш-плеєром). Для цього вбийте в пошуковому рядку відповідний запит і відкрийте сайт, що надає посилання на скачування.
2
Існує два види установки флеш-плеєра: автоматична і «ручна». Якщо ви встановлюєте даний тип програвача автоматично, то просто дотримуйтесь інструкцій сайту. Вивчайте, що даний спосіб установки не завжди зручний, тому що підсумком процесу зазвичай є перезавантаження комп'ютера. Якщо швидкість інтернету у вас маленька, наберіться терпіння: програма почне скачиваться тільки після «повного» відкриття браузера.
3
Якщо ви встановлюєте флеш-плеєр вручну, то зайдіть спершу офіційний сайт виробника (Adobe) і натисніть на посилання скачування програми. Як тільки завантаження буде завершена, клікніть на кнопку «встановити зараз» (Install now). Попередньо приберіть позначку навпроти Google Toolbar в тому випадку, якщо не плануєте установку панелі Google в браузер вашого комп'ютера. Як тільки ви натиснете опцію «встановити зараз», трохи вище неї виникне строчка I agree to the Adobe Flash Player Terms of Service. Поставте прапорець навпроти цього напису і ще раз натисніть на кнопку «Install now».