Як приручити кішку до рук.

Примітно, що саме кішка була самим останнім диким тваринам, яке людина зробила своїм другом. Щоб вона звикла до рукам , потрібно запастися терпінням і не акцентувати на цьому занадто багато своєї уваги.
Інструкція
1
Кішки - істоти дуже проникливі і чутливі. Привчати її до рукам слід повільно, не нав'язуючи свого суспільства. Якщо кішка зістрибує з рук, не тримайте її. Дайте їй час зрозуміти, що вам можна довіряти.
2
Привчайте тварину до рукам в кілька етапів. Спочатку почухайте кішку за вухом, злегка погладжуйте легкими рухами. Потім можете приманити її їжею, яку вона любить. Як тільки кішка наблизиться, чи не хапайте її відразу на руки. Не робіть різких рухів, залиште долоні поруч, поки вона їсть.
3
Наберіться терпіння. Чим кішка молодша, тим більша ймовірність того, що вона буде більш ласкавою. Найшвидше звикають до людини тварини у віці до 8 місяців. Вони повинні бачити і відчувати в вас можливого одного. Однак вам потрібно терпіння і чимало знань про звички цих цікавих тварин, щоб ви стали друзями.
4
Заохочуйте вашу кішку за увагу, приділену вам. Якщо ви помітили, що вона стала частіше сідати або лягати поруч, то зробіть що-небудь приємне для неї. Пограйте, прив'язавши на мотузку бант, або почастуєте чим-небудь смачним.
5
Не ображайте ее.Кошкі мають здатність запам'ятовувати образу, нанесену господарем. Якщо ви незаслужено образили свою підопічну, робіть все, щоб заслужити її прощення. Інакше вона буде старанно уникати ваших рук і перестане заплигувати до вас на коліна, воліючи самота.
6
Не впадайте у відчай, якщо ваша підопічна насилу звикає до рукам . Представники деяких порід взагалі не люблять дотиків людських рук. Дайте такий кішці час. Чим уважніше і доверительнее ваше ставлення, тим швидше вона збагне, вам приємно, коли вона знаходиться до вас ближче. Наприклад, кішки сибірської породи дуже примхливий. Але вони настільки розумні і розуміють свого господаря, що через кілька років спільного проживання, ви забудете про те, що намагалися привчити її до рукам .
Зверніть увагу
Можна використовувати м'яту або спреї з феромонами для залучення тварини, але не варто цим зловживати.
Корисна порада
Багато кішки люблять, коли їх чешуть спеціальною щіткою.