Як брати акорди.

У багатьох початківців вчитися грати на гітарі, постає проблема правильної постановки руки і пальців. Щоб навчитися правильно ставити акорди , потрібно проводити за цим заняттям хоча б годину в день.
Вам знадобиться
  • зошит і ручка для замальовки акорду, гітара.
Інструкція
1
Поставте гітару на ліве коліно. Затискайте струни кінчиками пальців, а не їх подушечками, притискайте пальці до грифа щільно, щоб струна НЕ деренчала, і витягувався чистий звук. Всі акорди переписуйте в зошит з розшифровкою умовних позначень. Запам'ятайте нумерацію струн: нижня - перша, далі друга і т.д. Запам'ятайте так само нумерацію пальців на лівій руці. Вказівний - перший, середній - другий, безіменний - третій, мізинець - четвертий. Спробуйте поставити найпростіші, «базові» акорди .
2
Поставте перший палець на другу струну на першому ладу. Другий - на четверту струну другого лада, третій палець на третю струну другого ряду. Це акорд Am (ля-мінор). Грається цей акорд з п'ятої струни (шоста не зачіпати, на акордах-схемах позначається хрестиком). Перевірте звучання акорду, провівши великим пальцем правої руки по струнах. Звук повинен бути чіткий, чи не глухий (значить, не дотиснули струни), що не деренчить (не сильно притиснули).
3
Поставте перший палець на першу струну на першому ладу. Другий - на третю струну на другому ладу. Третій палець на другу струну на третьому ладу. Це акорд Dm (ре-мінор). Грається він з четвертої струни, п'яту і шосту стосуватися не можна. Повірте звучання акорду. Спробуйте по черзі переставляти і перевіряти звук акордів Am і Dm.
4
Поставте перший палець на третю струну на першому ладу. Другий на п'яту струну на другому ладу, і третій - на четверту струну на другому ладу. Це акорд E (мі-мажор), в його грі беруть участь всі шість струн. Якщо придивитися, то він схожий з постановки пальців на акорд Am, тільки кожен палець перенесуть на одну позицію вище. Перевірте звучання акорду.
5
Тренуйтеся переставляти акорди з одного на інший. Коли розберетеся з цими, то переходьте до вивчення акордів C, A7, E7, G, Em, H7. Вже знаючи їх, ви можете виконувати деякі прості пісні.
Корисна порада
Для навчання купуйте гітару з нейлоновими струнами, це полегшить затискання акордів.
У всі часи знаходилися люди, охочі освоїти гру на якомусь музичному інструменті самостійно. Такий метод навчання набагато складніше, так як початківцю музикантові доводиться все освоювати самому і підтримки чекати не від кого. А як же бути гітаристам-новачкам? Як дізнатися і запам'ятати розташування всіх популярних акордів?
Всім музикантам-початківцям, які обрали в якості свого улюбленого інструмента гітару, варто приготуватися до ретельного вивчення акордів. В основному використовуються кілька десятків акордів, серед яких слід відзначити не тільки прості тризвуку, а й септакорди. У різних книгах і самовчитель по гітарі септакорди позначаються цифрою 7. Наприклад, септакорд від звуку ми на листі буде виглядати Е7. Такий вид акордів зазвичай використовується в закінченні куплетів в різних піснях. Звучання септаккордов надає якусь недомовленість музиці, але і в той же час завершеність.

Підготовка до гри на гітарі

Перед тим як почати грати на гітарі або вчити акорди, вам слід налаштувати цей музичний інструмент. Для цього вам знадобиться або тюнер (прилад для настроювання інструментів), або тюнер-онлайн. У онлайн-тюнерів є переваги перед тюнерами реальними. Наприклад, якщо ви проживаєте в невеликому місті, в якому немає спеціалізованих музичних магазинів, то ви можете користуватися онлайн-тюнером. Для цього вам потрібно мати підключення до мережі інтернет і будь-який встановлений браузер на комп'ютері. Введіть у будь-якій пошуковій системі запит «тюнер для гітари онлайн». Відкрийте будь-який сайт, на якому є гітарний тюнер, і почніть настройку гітари. Найкраще починати вчитися грати на гітарі зі стандартним строєм в МІ. Після того як ви навчитеся швидко змінювати акорди, підбирати мелодії на слух, а також імпровізувати, можна буде переходити до таких ладу, як Drop D, Double Drop D, Open G і т.д.

Як брати акорд Е7 на гітарі

На багатьох сайтах, присвячених самостійного вивчення гри на гітарі, можна знайти велику кількість акордів, їх позначення, а також точну аппликатуру (постановку пальців на той чи інший акорд). Те ж саме стосується і акорд Е7 на гітарі. Для того щоб зіграти септакорд від мі (Е7), вам потрібно буде поставити середній палець на другий лад 5 струни, вказівний палець на 1 лад третьої струни і мізинець на 3 лад другий струни. Плавно проведіть по всіх струнах - ви почуєте акорд Е7.

Цікавий момент

Слід зазначити, що за нестійким і розмитим акордом Е7 повинен слідувати інший, який стверджує акорд. Наприклад, ви можете взяти після Е7 акорд А (ля мажор) або а (ля мінор). Також зустрічаються пісні, в яких після Е7 програється акорд F (фа мажор). Ви можете обіграти септакорд від МІ будь-яким способом.