Як заблокувати доступ комп'ютера до сайту.

Зв'язок між мережним простором і комп'ютерами , а отже і користувачами здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення - браузерів. І в будь-якому популярному браузері знайдуться настройки для блокування тих чи інших сайтів. Розглянемо цю ситуацію на прикладі Google Chrome.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і клацніть по кнопці з зображенням гайкового ключа, яка знаходиться в правій верхній частині програми. В меню оберіть пункт «Інструменти» -> «Розширення». Відкриється нове вікно, в якому списком будуть відображені всі встановлені в браузер розширення. Клікніть на «Ще розширення». Якщо список порожній, натисніть кнопку «Переглянути галерею». Відкриється сторінка інтернет-магазину Chrome.
2
В поле пошуку, яке знаходиться в правому верхньому кутку сторінки, введіть «tinyfilter» і натисніть Enter на клавіатурі. У пошуковій видачі може з'явитися кілька розширень, але клікнути потрібно на Tinyfilter. З'явиться сторінка знайденого розширення. Натисніть на «Додати в Chrome». З'явиться вікно, яке попереджає вас про те, що встановлюване розширення може отримати доступ до ваших даних. Власне, якщо ви відмовитеся, то не зможете встановити Tinyfilter і подальші кроки інструкції для вас будуть абсолютно марні. Але якщо ви кликнули «Встановити», продовжуйте далі.
3
Знову відкрийте вікно "Розширення", знайдіть рядок з Tinyfilter і клікніть кнопку «Налаштування», яка знаходиться поряд з ним. Знайдіть поле Content Filter і поставте галочку біля пункту Block Site. В поле, яке знаходиться зліва від цього пункту, впишіть назву неугодного сайту, а потім натисніть на Add. Щоб переконатися, чи потрапив сайт в список блокованих, клікніть по випадному списку Blocked Sites. Якщо його назва там присутній і відповідає тому, яке ви ввели деяким часом раніше, значить все в порядку.
4
Щоб ніхто не зміг потрапити настройки розширення, встановіть пароль на доступ до нього. Поставте галочку біля пункту Enable Password Protection, а потім натисніть на кнопку Set password. У наступних двох вікнах введіть і підтвердіть пароль. Щоб зміни вступили в силу, натисніть кнопку Save, яка знаходиться в нижній частині вікна розширення Tinyfilter.