Як навчитися заново жити. Навчитися жити заново.

Іноді життя підносить сюрпризи. І не завжди вони хороші. Буває, трапляється щось таке, що підриває нашу віру і надію у світле майбутнє. Але щоб не сталося, так важливо знати, що життя продовжується і треба в що б те не стало навчитися жити заново.
Інструкція
1
Візьміть себе в руки і перестаньте думати про прошломЛюбие спогади викликають емоції. А погані емоції в новому житті ні до чого. Важливо почати працювати над собою, і зрозуміти, що сьогодні ви вже інша людина ніж вчора чи кілька годин тому. Візьміть для себе, нового, все хороше, що з вами було, а в минулому залиште біль і образи. Ось побачите, що навколо залишилося дуже багато хорошого. А впадати в депресію вам абсолютно не потрібно. Інакше є шанси з неї не вибратися.
2
Ставте мету і слідуйте їй Можливо, раніше у вас абсолютно не було часу подумати про себе, і запитати себе «Що ж я хочу від життя?» Але сьогодні ви починаєте жити заради свого щастя, а значить, пора поставити свої інтереси на перше місце.
3
Змініть обстановкуВозьміте на роботі відпустку і вирушайте туди, де ніколи раніше не були. Виберете тур з максимальною кількістю екскурсій, щоб у вас не було часу залишитися наодинці зі своїми сумними думками. До того ж на відпочинку є прекрасна можливість познайомитися з новими людьми. Знайомства і незвична обстановка якнайкраще допоможуть відчути себе оновленим людиною.
4
Знайдіть захоплення до душеНо для цього потрібно вилізти зі шкаралупи, в якій ви знаходитеся, і почати знову цікавитися тим, що вас оточує. Подивіться по сторонах. Може, ви з дитинства любили фотографувати, та все руки не доходили освоїти фотомистецтво? Настав саме час купити фотоапарат і записатися на курси фотомайстерності. Нове захоплення змусить вас не згадувати важкі часи.
5
Навчіться знову довіряти людямПредательство і зради підривають нашу віру в людей. Тому після розставання з коханою людиною так важко знову навчитися любити і вірити. Але всі люди різні, і якщо ви пережили зраду однієї людини, це не означає, що всі люди брехливі. Повірте, знайдеться той чи та, хто ніколи вам не зробить боляче.
6
Скористайтеся професійної помощьюНаверняка багато з нас помічали, як легко розповідати про проблеми зовсім незнайомій людині. Якщо вам так необхідно виговоритися, запишіться на прийом до психотерапевта. Досвідчений лікар не тільки вислухає вас, але і допоможе навчитися жити заново.
Корисна порада
Залишайтеся один на один зі своїми проблемами якомога рідше. В важкі часи краще бути в оточенні близьких і друзів.