Як утеплити ВАЗ взимку. утеплюємо ваз.

Одна з головних проблем вітчизняного автомобіля взимку - це холод. Час, що йде на прогрів автомобіля і салону, справді величезне. Крім того, що витрачається велика кількість бензину на вчинення цієї процедури. Тому автомобілісту розумніше утеплити свій автомобіль для того, щоб скоротити витрати часу, палива і свого терпіння.
Вам знадобиться
  • 1) Теплоізоляція;
  • 2) Клей «Герметик».
Інструкція
1
Утепліть салон. Зніміть сидіння. Після цього зніміть ручку КПП, відкрутіть накладки на пороги і стійки. Тепер приступайте до скручування матеріалу, який у вас лежить на підлозі автомобіля. Це може бути ковролін, лінолеум або ін. Як правило, він не є хорошим держателем тепла, тому може знадобитися його заміна. Приступайте до прокладання теплоізоляції на підлогу автомобіля. Розріжте ізоляцію за формою. Намагайтеся покласти теплоізоляцію на максимально велику площу. Після цього можна постелити шумоізоляцію. Потім кладіть ковролін.
2
Зніміть торпедо. Ви побачите частина кузова, що не утеплена і являє собою просто метал. Потрібно виправити це. Нанесіть на кузов «герметик» і приклеюйте теплоізоляцію до нього. Після утеплення цієї частини автомобіля поставте торпедо назад. Тепер приступайте до утеплення дверей. Для цього зніміть дверні панелі. За допомогою «герметика» починайте приклеювати теплоизолирующий матеріал до панелей дверей. Також можна утеплити і внутрішню частину дверей, яка являє собою тільки металеву конструкцію. По завершенні робіт зберіть панелі дверей.
3
Приступайте до утеплення кузова. Зніміть кришку капота і приклейте теплоізолюючий матеріал на неї. Помістіть теплоізоляцію на решітку радіатора, але не приклеюйте її. Також можна зшити спеціальний теплоізолюючий чохол для акумулятора. При наявності такого чохла акумулятор буде повільніше остигати, і ви зможете легко заводити машину в зимовий время.Откройте багажник. Наносите теплоізоляцію на його кришку і внутрішню обробку. Подбайте про придбання накладок на бензобак. Особливу увагу приділіть задній стінці багажника, яка відокремлює його від салону. Саме тут може відбуватися втрата тепла і продування салону.