Як виростити цинерарію.

Цинерарія - квітуче однорічна рослина, суцвіття якого схожі на суцвіття ромашки. цинерарія можна вирощувати як у себе в саду у відкритому грунті, так і вдома в горщику. Про необхідні умовах для успішного росту і розвитку цих красивих квітів можна дізнатися, ознайомившись з наступними рекомендаціями.
Інструкція
1
Вирощувати цинерарію на відкритому повітрі слід в захищеному від прямих сонячних променів місці. Самі ідеальні умови освітленості для неї: сонячне світло вранці і тінь днем. Для кімнатної цинерарії бажані розсіяні сонячні промені. Розташуйте рослина на сонячній стороні, убезпечивши його від прямих сонячних променів фіранкою. Комфортна температура для домашньої цинерарії - близько 18 градусів.
2
Грунт, в якій росте цинерарія, підтримуйте завжди у вологому стані. Це стосується як кімнатних рослин, так і зростаючих на відкритому повітрі. Цинерарія не переносить різких коливань вологості. Нестача води може значно знизити тривалість цвітіння рослини, в той час як її надлишок призведе з часом до гниття коренів. При поливі грунту будьте акуратні - листя повинна залишатися сухою. Кімнатну цинерарію краще вирощувати в горщику з декількома дренажними отворами на дні.
3
Регулярно підгодовуйте цинерарію, починаючи з появи перших нирок. Використовуйте рідке добриво для квітучих рослин, застосовуйте його згідно з вказівками на упаковці.
4
Якщо в приміщенні, де росте цинерарія, сухе повітря, поставте її в лоток з водою. Для цього візьміть неглибоку миску або блюдце і викладіть рівномірно шар гравію або гальки, а потім додайте воду. Поставте горщик з квітами в цей лоток. Пари води забезпечать додаткову вологість. Не додавайте занадто багато води, так як горщик повинен стояти на гальці, але не в воді.
Корисна порада
Оскільки цинерарія - однорічна рослина, то після того, як вона відцвіла, її стебла необхідно видалити з участка.Комнатную цинерарію, як правило, не турбують такі шкідники, як білокрилки або тля, якщо тільки вона не знаходиться в стані стресу внаслідок яких-небудь інших причин (протяг, різкий перепад температур і ін.). Основний шкідник тепличної цинерарії - білокрилки, що з'являються переважно в жарку погоду. Несприятливим наслідком високої атмосферної вологості і частого поливу рослини може стати поява на ньому такого грибкового захворювання, як борошниста роса.