Як написати кейс.

Кейс являє собою головоломку, частини якої необхідно скласти, щоб отримати відображення певної ситуації, що привернула вашу увагу. Головне, що потрібно пам'ятати при складанні кейса - це те, що він обов'язково повинен у собі укладати певну проблему, яку слід уважно вивчити, проаналізувати і запропонувати необхідне рішення, обґрунтоване низкою критеріїв і умов.
Інструкція
1
У процесі написання кейса виділяються основні етапи: дослідження, аналіз і його фактичне написання. Почати потрібно з дослідження. Попередньо з'ясуйте, що було вже написано і опубліковано по вас цікавить темі, і ознайомтеся з більш важливими публікаціями, а також статистичними даними.
2
Продумайте, яким чином ви відсортуєте отримані дані. Таким чином, щоб ситуація, описувана у вашому кейсі, була зрозуміла читачам. Для цього необхідно звести всі наявні дані воєдино, а потім приступите до відбору та сортування цієї інформації, щоб проаналізувати її.
3
Далі викладіть проблему або питання, яке ви бажаєте запропонувати читачам.
4
Розділіть кейс на секції або по підтемах, наприклад, таким чином: введення в саму суть проблеми, короткий загальний опис об'єкта (розташування, історія, привабливі риси і розвиток), огляд інформації.
5
Запропонуйте аналіз інформації, відображеної в таблицях або графіках, які ви включили в свій кейс. Висловіть різні припущення щодо того, чому цей об'єкт не користується популярністю.
6
Задайте питання: чи слід залучати до даного об'єкта масового споживача і які наслідки це викличе? Приділіть такому питанню особливу увагу.
7
Також створіть підтему, присвячену державній політиці - яку роль вона відіграє в сфері виробництва по відношенню до даного об'єкту, що дозволено, а що заборонено, які вживаються заходи і на скільки вони ефективні.
8
Можливості для розвитку підприємницької діяльності. Проявіть свої підприємницькі здібності. Сформуйте нові послуги та можливості.
9
Зробіть для себе деякі підрахунки, щоб переконатися, що ваші припущення та ідеї реалістичні.
10
Для оцінки сильних, а також слабких сторін проекту застосуєте SWOT-аналіз. За даним аналізу визначте можливості і загрози для об'єкта.
11
Проаналізуйте, які ризики і вигоди для соціально-економічної ситуації може принести з собою просування вами обраного об'єкта на ринку і які заходи необхідно вжити, щоб знизити несприятливі наслідки.
12
Напишіть висновок. Тут замість того, щоб залишити сформульований вами відповідь на попередньо поставлений у розкритті кейса питання в самому кінці оповідання, найкраще задайте вашим читачам ще кілька різних питань.