Як лікувати набряк на столітті.

Набряклі повіки і мішки під очима явно не красять жіноче личко. Крім того, вони можуть сигналізувати про виникнення проблем зі здоров'ям, необхідності термінового лікування. Тому не варто чекати, поки «пройде саме». З'ясувавши причину, ви зможете досить швидко повернути колишню привабливість.
Інструкція
1
Набряк століття може бути викликаний вродженими особливостями будови ока. Наприклад, надто тонкою мембраною, яка перебуває між шкірою повік і підшкірної клітковиною. З віком вона стоншується ще сильніше, тому будь-яке нездужання або стрес можуть «прикрасити» повіки набряком: адже рідина затримується в клітковині, яка вже практично нічим не відділена від шкіри століття. Висновок: уникайте стресів, піклуйтеся про своє здоров'я, це вбереже вас від появи набряків повік.
2
Набряклі повіки можуть бути і симптомом деяких захворювань, наприклад, кон'юктівіта, нежиті або застуди. Запальні процеси призводять до розширення судин, а отже і набряків. Позбутися від них допоможуть заспокійливі, антибактеріальні або противірусні краплі, в яких містяться речовини, що звужують судини. Однак, в першу чергу, варто проконсультуватися з лікарем з приводу лікування основного захворювання, інакше ніякі заходи, спрямовані на усунення набряку століття, не дадуть бажаного результату.
3
Якщо ви порівняно здорові, проте, повіки раптово набрякли, то слід виключити можливість алергічної реакції. З обережністю починайте користуватися кремами для обличчя, пінками для вмивання, декоративною косметикою. Помітивши перші ознаки набряку, відкладіть новий засіб. Якщо стан століття і шкіри навколо очей після цього покращиться, то варто пошукати гіпоалергенним аналог, створений спеціально для чутливої шкіри.
4
Крім того, набряк повік може бути наслідком неправильного способу життя. Недосипання, куріння, надмірне вживання смаженої і солоної їжі, а також великої кількості рідини відразу ж відбиваються на обличчі. Вихід один: повноцінний сон, збалансований раціон і відмова від шкідливих звичок.
5
Якщо набряк повік є лише косметологічної проблемою, то справитися з ним допоможе ряд салонних процедур. Так, зняти невеликий набряк допоможе ручної лімфодренажний масаж скронь і зони навколо очей укупі зі спеціальною гімнастикою для очей. Якщо ж набряклість виражена досить сильно, то позбутися її можна за допомогою електростимуляції, мезотерапії або дермотонии. Всі ці процедури покращують клітинний обмін і відновлюють мікроциркуляцію крові і лімфообіг.