Як відновити пароль, якщо забув відповідь на питання. згадати секретне питання пошти.

Якщо ви не можете отримати доступ до своєї поштової скриньки з якої-небудь причини, а при спробі відновити пароль вдається згадати відповідь на питання - не переживайте. Достатньо написати листа до служби технічної підтримки, підтвердити свою особу і довести, що саме ви є власником цього e-mail.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - копія паспорта (за потребою).
Інструкція
1
Введіть в адресний рядок вашого інтернет браузера (Internet Explorer, Mozilla Firefox або, наприклад, Safari) доменне ім'я сервера, на якому розташований поштовий ящик. Поруч з формою для введення адреси електронної пошти або логіна знайдіть посилання: «Забули», «Згадати пароль » або ж «Немає доступу до мого профілю», введіть ваш логін і натисніть «Далі». Після цього система запросить інформацію, зазначену при реєстрації, а саме відповідь на секретний питання . Наберіть будь-яке поєднання букв або цифр і натисніть "Далі".
2
У вікні з'явиться інформація про те, що введені дані не зі відповідь ствуют зазначеним в профілі. Після чого вам, швидше за все, запропонують ввести інформацію про себе: додатковий адресу електронної пошти та/або номер мобільного телефону. У разі правильного відповідь а, ви отримаєте доступ до зміни пароля. В іншому випадку (наприклад, ви змінили номер телефону або не вказали другий поштовий ящик), для відновлення доступу напишіть листа в службу підтримки (Users Support), заповнивши форму звернення. Відповідь прийде протягом 3-5 днів.
3
Якщо відправленої вами інформації буде недостатньо, напишіть ще один лист. У ньому вкажіть більш докладну інформацію, яка допоможе підтвердити ваші права на даний поштовий ящик. Це можуть бути назви створених вами папок, адреси, збережені в адресній книзі, приблизна дата реєстрації, ip-адреси, з яких найбільш часто здійснювався доступ тощо). У тому випадку, якщо при реєстрації були зазначені ваші достовірні дані, вишліть відскановану копію паспорта або іншого документа, що підтверджує вашу особистість.
Корисна порада
Постарайтеся пригадати якомога більше інформації, пов'язаної з вашою поштою. Якщо є можливість, уточніть по телефону або особисто адреси ваших знайомих і колег, яких ви вносили в адресну книгу. Згадайте, в які дні вами відправлялися їм листи. Якщо використовуєте браузер Mozilla Firefox, то пароль від пошти ви можете знайти досить просто, достатньо буде пройти: «Інструменти» - «Налаштування» - «Захист» - «Збережені паролі» - «Показати паролі і знайти потрібний».