Як відкрити формат flac. формат flac ніж відкрити.

FLAC (Free Lossless Audio Codec) - один з кодеків, призначених для збереження аудіозаписів у файли в практично нестислому вигляді, що забезпечує високу якість передачі оригінального звучання. Використовувати саме цей формат має сенс для прослуховування записів з використанням високоякісної звуковідтворювальної апаратури. Сам формат кодування є безкоштовним, що зафіксовано навіть у його назві, тому не існує перешкод для широкого його використання в Аудіопрогравач.
Інструкція
1
Спробуйте використовувати dvd-плеєр для відтворення аудіофайлів цього типу. Багато їх них можуть працювати з формат ом flac, а оскільки найчастіше до них, а не до комп'ютера, підключається високоякісна звуковідтворююча апаратура, то саме там ви зможете оцінити якість запису в цьому формат е. Для завантаження файлу в dvd-плеєр можна записати його на оптичний диск або скопіювати на флешку і підключити її через USB-роз'єм, яким забезпечено більшість dvd-програвачів. Через USB-порт програвач можна підключити до комп'ютера і прямим з'єднанням, без проміжних носіїв. Деякі флеш-плеєри теж здатні відтворювати flac-файли, але якість аудіозаписів цього формат а в них оцінити буде складніше.
2
Відтворюєте файли цього формат а програмними плеєрами, які мають у базовому дистрибутиві засоби для роботи з flac-файлами. Наприклад, це може бути The KMPlayer. У цьому випадку вам не потрібно завантажувати і встановлювати додаткових кодеків, а достатньо буде при інсталяції програми поставити відмітку навпроти цього формат а. Файли з розширенням flac будуть співставлені плеєру, і для відтворення буде достатньо двічі клацнути flac-файл. Однак комп'ютерні колонки не призначені для високоякісної передачі записів такої точності, тому використовувати формат flac для програвання на ПК не раціонально, так як файли цього формат а мають дуже великий розмір.
3
Конвертуйте flac в якій-небудь формат , який встановлений у вашій системі аудіопрогравач здатний відтворювати без додаткових кодеків. Найбільш підходящим на сьогодні формат ом для використання в комп'ютері можна назвати mp3 - його підтримують практично всі програвачі. При конвертації з flac в mp3 можна регулювати частоту дискретизації, тобто підібрати оптимальне співвідношення між якістю і розміром одержуваного на виході mp3-файлу. Серед програм-конвертерів можна назвати, наприклад, Total Audio Converter або Format Factory. Деякі аудіопрогравачі і самі мають опції конвертації - наприклад, вони є в Foobar2000 або Aimp2.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e7bwL9eemRQ