Як перевірити тиск бензонасоса.

В сучасному автомобілі електричний бензонасос з уприскуванням палива є "серцем" паливної системи. Саме від його стану залежить кількість подаваного палива, а також тиск в системі. За призначенням бензонасоси можуть бути основними (магістральними) і підкачувати. При цьому перший повинен забезпечувати подачу палива в певній кількості до форсунок з необхідним тиск м. Другий же повинен заповнити паливом магістраль.
Інструкція
1
Якщо недостатня здійснювана подача бензину в карбюратор, тоді знижується потужність самого двигуна, з'являються ривки при енергійному розгоні, а також русі на великих швидкостях. У свою чергу, для перевірки бензонасоса вам потрібно: зняти з боку пасажира заднє сидіння і відкрутити металеву накладку, яка знаходиться під сидінням.
2
Увімкніть запалювання, ви повинні почути звуки працюючого насоса. При цьому, якщо цього звуку ви навіть раніше не чули, тоді зніміть ще одне заднє сидіння, тепер має бути краще чути. Якщо звуку все-таки ні, тоді перевірте реле і запобіжник бензонасоса.
3
Ослабьте хомут кріплення, а потім від'єднайте від всмоктуючого патрубка бензонасоса паливний шланг. Цей шланг розташований нижче, ніж рівень палива в бензобаку. Тому, щоб бензин не став витікати, заглушите його отвір будь-яким вам доступним інструментом, наприклад болтом відповідного діаметру.
4
Далі від'єднайте від карбюратора паливний шланг і опустіть його, направивши вниз, в зручне положення. Після цього щільно заглушите отвір шланга пальцем і важелем ручної підкачки від бензонасоса зробіть кілька хитань. При цьому повинно досить чітко відчуватися зусилля опору напруженою, сжимаемой пружини діафрагми на важелі. Якщо це не так, то проверніть коленвал двигуна за спеціальний болт кріплення шківа до необхідного положення.
5
При кожному циклі (натисканні та відпусканні) палець повинен відчувати збільшення вступника тиску в шлангу, а бензонасос повинен видавати характерний для нього «хлюпающий» звук. Якщо ж тиску немає, то може бути негерметічен всмоктуючий клапан або пошкоджена діафрагма.
6
Потім щільно закрийте всмоктуючий патрубок пальцем і повторіть операцію накачування. У цьому випадку відсутність розрідження в патрубку вкаже вам на пошкодження діафрагми або нагнітає клапана. Якщо при цьому немає ні тиску нагнітання і ніякого розрідження, тоді, крім перерахованих несправностей, може бути у фільтр бензонасоса щось попало.
7
Промийте фільтр бензином, а потім продміть його стисненим повітрям. Сильно деформований або неподдающийся повної промиванні фільтр обов'язково заміните.