Як завантажити фото з флешки. Як перетягнути з флешки на комп'ютер фотки.

«Флешками» сьогодні прийнято називати два різних по виконанню типу пристроїв, застосовуваних для зберігання і перенесення даних. Залежно від того, на якому з них зберігаються ваші фотографії, для їх копіювання можуть знадобитися різні пристрої читання інформації, підключені до комп'ютера. А сама процедура завантаження на жорсткий диск з підключеною флешки практично однакова в обох випадках.
Інструкція
1
Підключіть флешку в роз'єм USB-порту, якщо фотографії зберігаються на USB-флеш-накопичувачі. Це пристрій в пластмасовому корпусі, довжиною приблизно п'ять сантиметрів і товщиною в половину сантиметра, з закритим ковпачком роз'ємом для підключення. Це найбільш поширений варіант виконання, але існує маса стилізованих варіантів, оформлених самими різними способами. Єдиний спільний для всіх ознака - флеш-накопичувачі цього типу обов'язково мають USB-роз'єм.
2
Після того, як флешка буде підключена до комп'ютера, операційна система визначить новий пристрій і прочитає каталог містяться на ньому файлів. Залежно від установок ОС відразу після цього може відкритися вікно менеджера файлів, в якому буде відображено вміст флешки. Якщо цього не відбудеться, то запустите менеджер файлів вашої операційної системи самостійно. В ОС Windows для цього можна двічі клацнути по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі або використовувати поєднання клавіш Win + E. У Провіднику розкрийте кореневу папку підключеного флеш-накопичувача, виділіть файли фотографій, які треба скопіювати і натисніть клавіші Ctrl + C, щоб помістити їх список в буфер обміну. Потім розкрийте папку, на жорсткому диску комп'ютера, в яку треба помістити ці файли і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V. Можна не використовувати буфер обміну, а просто перетягнути виділені фотографії в потрібну папку або на робочий стіл.
3
Якщо ж фотографії зберігаються не на USB-накопичувачі, а на плоскій флеш-карті, то для її читання потрібно додатковий пристрій - кардрідер. Воно рідко буває встановлено в корпусах персональних комп'ютерів базової комплектації, а в ноутбуках зустрічається трохи частіше. Якщо у вашому комп'ютері немає кардрідера, то доведеться придбати його окремо. В цьому випадку пристрій буде мати кабель для підключення до USB-разьему комп'ютера. Спочатку треба підключити пристрій, а потім вставити в нього флеш-карту. Сама процедура копіювання фотографій в цьому випадку не буде відрізнятися від описаної на попередньому кроці.