Як збільшити швидкість роботи ноутбука. Як збільшити роботу не.

Збільшити швидкість роботи ноутбука можна кількома способами. Але навіть застосування програмних утиліт операційної системи Microsoft Windows дозволить значно підвищити продуктивність роботи. Всі наведені рішення не є обов'язковими і залишаються на розсуд користувача.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для видалення непотрібних додатків.
2
Розкрийте посилання «Установка та видалення програм» і виконайте операцію видалення всіх непотрібних для роботи, але займають дорогоцінний дисковий простір додатків.
3
Замініть встановлені програми більш «легким» або портативним софтом.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для видалення непотрібних додатків з автозавантаження ноутбука .
5
Введіть значення msconfig у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
6
Перейдіть на закладку «Автозавантаження» у вікні додатка і видаліть всі непотрібні програми.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення операції прискорення вимикання.
8
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
9
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControl і змініть значення параметра WaitToKillServiceTimeout на 5000.
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації відключення непотрібних служб і процесів системи.
11
Введіть значення msconfig у полі «Відкрити» та натисніть клавішу Enter для виконання команди.
12
Перейдіть на закладку «Служби» відкрився вікна програми та виберіть непотрібні служби.
13
Викличте контекстне меню обраної служби кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Стоп» або «Відключити».
14
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання процедури дефрагментації.
15
Перейдіть в пункт «Стандартні» і виберіть «Службові».
16
Розкрийте посилання «Дефрагментація диска» і задайте необхідні параметри операції.
17
Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для відключення інструменту «Відновлення системи».
18
Розкрийте посилання «Властивості» і перейдіть в пункт «Відновлення системи».
19
Застосуйте прапорець на полі «Вимкнути відновлення системи» та натисніть кнопку OK.
20
Поверніться в меню «Мій комп'ютер» і вкажіть обраний локальний диск для скасування індексації диска.
21
Виберіть пункт «Властивості» і зніміть прапорець на полі «Дозволити індексування диска для швидкого пошуку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PePQl2qMVek
Зверніть увагу
Виконайте оптимізацію оперативної пам'яті ноутбука для досягнення максимального ефекту збільшення продуктивності.
Для збільшення продуктивності операційної системи, необхідно іноді проводити діагностику комп'ютера , стежити за оновленнями програмного забезпечення, системних драйверів. У деяких випадках, звичайно, ще слід проводити оптимізацію.
Інструкція
1
Насамперед, для збільшення швидкості роботи комп'ютера , потрібно перевірити драйвера відеокарти і встановлену версію DirectX. Зробити це можна так: Пуск - Виконати - Ввести dxdiag і натиснути ОК. Після чого зайти на офіційний сайт виробника відеокарти і DirectX в пошуку нових версій. Слід зазначити, що досить часто все встановлюється «універсально», через що згодом обладнання не може видавати весь свій потенціал, а іноді і зовсім некоректно працює.
2
Доброю профілактикою в цьому плані є дефрагментація. Зробити її можна досить просто, оскільки дефрагментація входить в «стандартний» комплект програм Windows: Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска. Проводити її бажано регулярно (раз на півроку).
3
Досить часто на швидкість комп'ютера впливають «конфлікти» деяких додатків. Приміром, два встановлених антивіруса, що знаходяться в системі одночасно. Якщо в процесах системи знаходяться два аналогічних процесу, вони майже завжди будуть конфліктувати, тому краще один з них видалити.
4
Конфлікти викликає також довгий не її поновлення додатків. Що природно відображається і на швидкості комп'ютера . Якщо у вас встановлений Windows XP, то потрібно, щоб він був оновлений обов'язково до Service Pack 3.
5
Для вирішення багатьох проблем з аналізу системи на помилки підійде програма IObit Security 360. По завершенню роботи вона видасть список програм, які можуть викликати помилку. Наприклад, в тому числі вказує на неоновленою додатки (в т.ч. версія Windows). Також в ході аналізу систему можна очистити від зайвих файлів в реєстрі, виправити деякі помилки і т.д.
6
Для оптимізації, тобто ліквідації непотрібних додатків/функцій з системи, для більш швидкої роботи, підійде програма TuneUp Utilities. При тонкій настройці працездатність системи в плані швидкості може значно покращитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vvlzhjx3QVQ