Як з'єднати ПК і телевізор.

Деякі користувачі вважають за краще стандартному комп'ютерного монітора телевізор . Це дозволяє трохи розширити можливості комп'ютера, перетворивши його в повноцінну мультимедійну станцію.
Вам знадобиться
  • - відео кабель.
Інструкція
1
Спочатку виберіть пару роз'ємів, через які ви будете здійснювати підключення телевізор а до комп'ютера. Це можна зробити методом візуального аналізу. Просто знайдіть ідентичні порти у телевізор а і відеокарти комп'ютера. Якщо ж таких роз'ємів не виявилося, то уточніть наявність наступних пар: VGA-DVI, DVI-HDMI і VGA-HDMI. Останню пару портів можна з'єднати, використовуючи два адаптера.
2
Придбайте відеокабель і потрібний комплект адаптерів, якщо це необхідно. Тепер з'єднайте відеокарту комп'ютера з телевізор ом. Стандартний монітор краще поки не відключати. Увімкніть телевізор і ПК.
3
У налаштуваннях телевізор а обов'язково вкажіть роз'єм, який ви з'єднали з комп'ютером. Призначте його основним каналом прийому відеосигналу. У випадку з HDMI-з'єднанням, через даний порт буде надходити і аудіосигнал.
4
Тепер налаштуйте відеокарту комп'ютера. Якщо ви плануєте використовувати тільки телевізор , то просто відключіть монітор, висмикнувши відповідний кабель. Зазвичай перевагу віддають одночасному використанню стандартного монітора і телевізор а. Відкрийте меню «Панель управління».
5
Перейдіть до пункту «Оформлення та персоналізація». Тепер відкрийте пункт «Налаштування параметрів екрану», розташований в меню «Екран». Спочатку виберіть монітор, який буде основним. Пам'ятайте, що спочатку саме на ньому будуть запускатися всі ігри та програми. Це дуже важливо, тому що зазвичай телевізор використовують для перегляду відео, а не для запуску гри на великому екрані.
6
Виділіть графічне зображення потрібного дисплея і активуйте функцію «Зробити цей екран основним». Тепер увімкніть функцію «Розширити цей екран». На тому дисплеї, який є вторинним, пропадуть всі ярлики і панель інструментів. Щоб запустити додаток на вторинному дисплеї, просто перенесіть його за кордону основного екрану.
Сьогодні комп'ютери здатні відтворювати відео високої якості та дозволи. Проблема в тому, що далеко не всі стандартні монітори видають бажане якість зображення. У таких випадках прийнято підключати комп'ютер до телевізору.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - перехідник DVI-HDMI;
  • - аудіокабель.
Інструкція
1
Для здійснення з'єднання комп'ютера і телевізора можна використовувати будь-який доступний канал відеокарти. У тому випадку, якщо ви хочете домогтися максимальної якості зображення, використовуйте цифрові порти, наприклад DVI і HDMI.
2
В сучасних телевізорах рідко можна зустріти порт DVI-In. Якщо у відеокарті вашого комп'ютера відсутній канал HDMI, придбайте кабель стандарту DVI-HDMI. Також можете використовувати поєднання кабелю HDMI-HDMI і перехідника DVI-HDMI.
3
Увімкніть телевізор і комп'ютер. З'єднайте ці пристрої за допомогою обраного кабелю. Відкрийте меню налаштувань телевізора. Знайдіть пункт, який відповідає за вибір каналу передачі відеосигналу. Виберіть той порт HDMI, який ви підключили до відеокарти комп'ютера.
4
Перейдіть до налаштування параметрів роботи відеокарти. У Windows Seven для відкриття меню налаштувань клікніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Дозвіл екрану».
5
Після відкриття меню налаштувань натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить новий дисплей. Тепер виберіть параметр синхронної роботи двох моніторів. Ви можете дублювати зображення або розширити межі робочого столу. Це необхідно в тому випадку, якщо ви не плануєте використовувати телевізор в якості єдиного дисплея.
6
Для передачі звуку на телевізор використовуйте кабель, з одного боку якого знаходиться коннектор Mini Jack, а з іншого - 2 роз'єми «Тюльпан». Підключіть цей кабель до звукової плати комп'ютера і до портів Audio In телевізора.
7
Якщо ви використовуєте з'єднання HDMI-HDMI, налаштуйте параметри роботи звукової плати комп'ютера. Виберіть порт HDMI основним каналом передачі звукового сигналу. Даний метод підходить для моделей телевізорів, в яких є функція обробки звукового сигналу через HDMI-порт.