Як заправити картридж Canon cl-41. Як працює картриджі canon.

Картриджі типу CL-41 використовуються в багатьох бюджетних моделях струменевих принтерів фірми Canon. Їх місткість відносно невелика, і при інтенсивній друку вони швидко витрачаються.
Інструкція
1
Розташуйте кольоровий картридж Canon CL-41 таким чином, щоб контактна площадка картриджа була повернута від вас. Видаліть наклейку, розміщену на поверхні картриджа. Всередині він поділений на три відсіки. У верхньому відсіку розташовуються червоні чорнила, в нижньому лівому - сині, в нижньому правому - жовті. За допомогою свердла або шила виконайте в кожному з відсіків заправні отвори.
2
Візьміть одноразовий шприц, надіньте на нього голку і заповніть приблизно 6 грамами чорнила одного кольору.
3
вставили шприц з голкою в відповідне кольором заправний отвір. Будьте уважні і не помиліться з кольором чорнила. Усередині відсіку знаходиться губка - проткніть її, але не наскрізь, а приблизно до середини. Якщо ви введете голку аж до нижньої частини картриджа, при подальшій експлуатації він буде протікати, і цей дефект вже не підлягатиме ремонту.
4
Повільно почніть вводити чорнило. Не застосовуйте значних зусиль - в іншому випадку ви ризикуєте отримати фонтан з чорнила, забруднений одяг і приміщення, а видалити їх не так-то просто. Якщо ви помітите, що чорнило починають витікати з заправного отвори, негайно зупиніть процес і за допомогою шприца втягніть назад приблизно 1 грам заправляємих чорнила.
5
Після закінчення процесу заправки заклейте отвори за допомогою скотча, ізоляційної стрічки або клейового пістолета. Останній варіант переважно, оскільки клей надійно замуровує пророблені вами заправні отвори.
6
За допомогою тонкої голки проткніть невеликий вентиляційний отвір в скотче або ізоляційної стрічки. Якщо ви використовували клейовий пістолет, то зробіть його поруч з заправним. Ця дія обов'язково, інакше картридж не працюватиме.
7
Після установки картриджів назад зробіть кілька кольорових відбитків для прочищення друкуючих головок і перевірки якості заправки.
Зверніть увагу
Заправка картриджів для струменевих картриджів Canon CL-41, CL-51. Вставте свердлик з набору в заправний отвір, як показано на малюнку, і поверніть за годинниковою стрілкою не менше 6-ти разів, щоб розширити отвір для заправки картриджа. Повторіть процедуру для отворів всіх кольорів. Зніміть ковпачок з ємності з чорнилом і надіньте голку.
Корисна порада
Дуже повільно наповніть кожен з контейнерів чорнилом відповідно до кольору (CL-38 - по 3 мл. Кожного кольору, CL-41 - по 4 мл., CL-51 - по 6мл., CL-441 - по 3 мл., CL-441XL - по 5 мл., CL-511 - по 3 мл., CL-513 - по 4 мл.). 4. Акуратно наклейте етикетку назад точно так, як було до заправки або приклейте кришку (якщо ви використовували такий спосіб). 5. Підкладіть під картридж кілька серветок або товсту газету.