Як змінити картинку привітання Windows. Як змінити малюнок windows.

Якщо вікно завантаження операційної системи перестало вас радувати, а то й зовсім не радувало ніколи, є сенс його поміняти. Для цього не потрібно ніякого стороннього ПЗ, досить небагато поколупатися в налаштуваннях реєстру.
Інструкція
1
Знайдіть картинку для установки на екран вітання. Для зміни вітання вам знадобиться картинка з розширенням * .jpeg або *.jpg" і розміром не більше 256 кілобайт. Дозвіл повинен бути таким же, як і у вашого монітора.В провіднику Windows 7 розширення картинки можна подивитися, якщо клікнути на меню, що випадає, яке знаходиться у правому верхньому кутку вікна і в списку вибрати «Вміст». Тепер навпроти кожного файлу в обраній папці будуть зазначені його властивості та параметри, в тому числі і дозвіл. Щоб дізнатися дозвіл монітора, правою кнопкою по робочому столу і в меню виберіть «Властивості»> «Параметри» (Windows XP) або «Дозвіл екрану» (Windows 7).
2
Натисніть пуск, введіть у поле пошуку «regedit» і натисніть Enter на клавіатурі. Запуститься редактор реєстру. Відкрийте наступну директорію: HKEY_LOCAL_MACHINE> SOFTWARE> Microsoft> Windows> CurrentVersion> Authentication> LogonUI> Background. Даний розділ містить параметри, якими налаштовується екран вітання.
3
У правій частині вікна реєстру є вміст папки Background. Якщо там відсутня параметр OEMBackground, створіть його: натисніть у вільному місці правій частині вікна правою кнопкою, клікніть «Створити», а потім «Параметр DWORD (32 біти)». Назвіть новостворений параметр OEMBackground, розкрийте його, а потім задайте значення «1».
4
Перейменуйте картинку , якою ви хочете замінити колишнє зображення, на backgroundDefault.jpg". Для цього клікніть на ній правою кнопкою миші, в меню оберіть «Перейменувати», введіть текст і натисніть Enter на клавіатурі. Скопіюйте її в розділ C: WindowsSystem32oobeinfo? Ackgrounds (у вашому випадку операційна система може бути встановлена на іншому логічному диску). Якщо директорій з назвами info і backgrounds немає, створіть їх.
Розробники операційної системи Windows постійно покращують засоби персоналізації інтерфейсу користувача. Можливості вибору стилю вікон і елементів управління, колірних і звукових схем, а також схем курсорів миші задовольняють потреби практично будь-якого користувача. Проте здійснити деякі зміни, наприклад, змінити вікно вітання, не вдасться стандартними засобами.
Вам знадобиться
  • - безкоштовна програма Resource Hacker, доступна для завантаження за адресою rpi.net.au/~ajohnson/resourcehacker;
  • - права на зміну реєстру.
Інструкція
1
Створіть копію файлу logonui.exe, розташованого в підкаталозі System32 директорії інсталяції операційної системи. Скористайтеся провідником або будь-яким файловим менеджером. Перейдіть у вказану директорію. Знайдіть файл logonui.exe і скопіюйте його в цей же каталог, але під іншим ім'ям. Запам'ятайте це ім'я.
2
Відкрийте модуль, який є копією logonui.exe, в Resource Hacker. Натисніть клавіші Ctrl + O або виберіть у головному меню програми пункти File і "Open ...". У діалозі відкриття файлу змініть директорію на ту, в яку був поміщений виконуваний модуль, який є копією logonui.exe. Знайдіть файл у списку і виділіть його. Натисніть кнопку «Відкрити».
3
Змініть кольори, стилі, розміщення та параметри шрифтів елементів інтерфейсу вікна вітання Windows XP. У лівій панелі Resource Hacker розгорніть вузол дерева ресурсів з назвою UIFILE. Розгорніть дочірній вузол і виділіть міститься в ньому елемент. У правій панелі відобразиться багатостроковий текстовий редактор з поміщеним в нього текстом файлу конфігурації. Досліджуйте завантажені дані. Їх формат інтуїтивно зрозумілий, а назви ідентифікаторів прямо вказують на елементи інтерфейса.Ісправьте значення параметрів конфігурації. Натисніть кнопку Compile Script, розташовану над текстовим редактором.
4
Знайдіть зображення, використовувані вікном вітання, які потрібно змінити. Розгорніть вузол дерева з назвою Bitmap в лівій панелі Resource Hacker. Розвертайте дочірні вузли даного розділу і виділяйте містяться в них елементи. У правій панелі програми будуть виводитися зображення, завантажені з ресурсів з відповідними ідентифікаторами. Запам'ятайте ідентифікатори ресурсів.
5
Змініть зображення, використовувані вікном вітання XP. Виділіть один з елементів, відповідних ресурсів зображень, в розділі Bitmap. Виберіть у меню пункти Action і "Replace Bitmap ...". У діалозі Replace bitmap in натисніть кнопку "Open file with new bitmap ...". Вкажіть файл формату bmp з новим зображенням. Натисніть кнопку «Відкрити». Натисніть кнопку Replace.
6
Змініть вікно привітання XP, виправивши використовувані в ньому текстові написи. Відкрийте розділ String Table в лівій панелі Resource Hacker. Розвертайте дочірні вузли даного розділу і, виділяючи містяться в них елементи, переглядайте таблиці рядків. Змініть потрібні елементи в правій панелі. Натисніть кнопку Compile Script. Збережіть всі зміни, натиснувши Ctrl + S.
7
Внесіть зміни до реєстру Windows для того, щоб в якості додатку, що відображає вікно вітання, запускалася виправлена копія logonui.exe. Запустіть редактор реєстру, вибравши в меню «Пуск» пункт «Виконати», ввівши в текстове поле діалогу, що з'явився значення regedit і натиснувши OK.Откройте розділ реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, послідовно розгорнувши відповідні вузли реєстру і виділивши останній. Почніть зміна значення з ім'ям UIHost. Клацніть по елементу з даним ім'ям у списку правої панелі програми. Відкриється діалог «Зміна строкового параметра». У полі «Значення» цього діалогу введіть ім'я файлу, створеного на першому кроці. Натисніть OK.
8
Перевірте результати. Перезавантажте комп'ютер. Відобразиться виправлене вікно вітання.