Як відкрити блок живлення ноутбука. вскриванія зарядника для ноутбука.

Блок харчування представляє собою адаптер, який забезпечує ноутбук харчуванням під час його підключення до мережі. Варто звернути увагу, що такі акумулятори не призначені для самостійного ремонту і заміни, тому при розбиранні доведеться зіткнутися з деякими труднощами. Розібрати блок харчування необхідно тільки в тому випадку, якщо він несправний і видає малу кількість напруги.
Вам знадобиться
  • - скальпель або молоток.
Інструкція
1
Розкрийте корпус зарядки. Зріжте бічну пломбу і за допомогою скальпеля, легким постукуванням, розріжте пластик шва. Для цього достатньо пройти тільки по одній стороні блоку. Важливо правильно визначити, яка із сторін ЗУ є ребром, а яка - пазом. Необхідно намацати сторону, яка без ребра.
2
Якщо скальпеля немає, то для розтину пристрою можна скористатися молотком. Загорніть блок харчування в рушник і простукаєте невеликим молотком шов. Удари повинні бути чіткі і досить сильні для того, щоб корпус став потихеньку розходитися. Після простукування блок харчування легко відкривається, причому на пластиковій поверхні не залишиться ніяких пошкоджень.
3
Зніміть корпус. Блок харчування представляє собою металеву коробку, під якою розташовуються плати. Знайдіть причину несправності, а саме перевірте напругу на виході плати. Якщо блок дає необхідну напругу, то проблему варто шукати в самому проводі або штекері, який вставляється в ноутбук.
4
Зніміть пластиковий обмежувач зі штекера і перевірте цілісність проводів. Якщо дроти пошкоджені, відріжте непотрібну частину і спаяти неушкоджені ділянки. Акуратно заізоліруйте кожен провід окремо.
5
Якщо розбирання і складання корпуса блоку харчування здійснювати акуратно, то ушкодження, які виникли під час розтину, залишаться практично непомітними і зарядний пристрій збереже свій зовнішній вигляд.
Зверніть увагу
Блоки живлення для пристроїв від Apple відкриваються аналогічним чином, але пластмасові частини корпуса зарядки не склеюються, а скріплюються певним чином. Розтин здійснюйте акуратно, інакше потім можуть виникнути труднощі при зворотному скріпленні пластикових частин корпусу.