Як скасувати виключення комп'ютера.

Виконання операції скасування вимикання комп'ютера може бути здійснено стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції скасування вимикання комп'ютера .
2
Вкажіть пункт «Стандартні» і потім виберіть пункт "Командний рядок".
3
Введіть значення shutdown/? і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
4
Ознайомтеся з параметрами утиліти shutdown, основними з яких є: - s - завершення роботи комп'ютера ; - t - час, через який буде вимкнений комп'ютер в секундах; - a - скасування завершення роботи.
5
Використовуйте команду shutdown -a для скасування вимикання комп'ютера або застосуйте команду shutdown -s -t7200 для завершення роботи через дві години.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної скасування вимикання комп'ютера і перейдіть в пункт «Виконати» для використання інструменту командного рядка.
7
Введіть значення shutdown -a в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраної команди.
8
Зверніть увагу на той факт, що останні введені команди зберігаються в пам'яті комп'ютера , тобто при подальшому використанні обраної команди достатньо ввести перші літери команди, а потім просто вказати її в сервісному меню додатка.
9
Використовуйте значення команди -l для завершення сеансу поточного користувача, причому наявність параметра -m в команді робить її пріоритетною і дозволяє виконати завершення сеансу на віддаленому комп'ютері.
10
Застосуйте команду -f для примусового завершення працюючих додатків, а значення параметра -r для перезавантаження комп'ютера .
11
Використовуйте значення параметра -з для створення повідомлення, що показується у вікні програми shutdown.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що параметр -a може використовуватися тільки в період, що виділяється програмою shutdown на скасування команди.