Як записати мультфільм на диск.

Створення домашньої відеотеки - захоплююче і корисне заняття. Зараз інтернет пропонує нам масу фільмів і мультиків для вільного скачування, тому дуже нескладно зібрати непогану домашню відеоколекцію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма для запису дисків.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму DVD Flick. Для цього перейдіть за посиланням http://www.dvdflick.net/download.php, натисніть по посиланню Download, дочекайтеся завантаження програми і встановіть її на комп'ютер. Запустіть програму, щоб записати мультик на диск . Дана програма призначена для конвертування відеозапису в формат, призначений для перегляду на побутових DVD-плеєрах.
2
Натисніть кнопку Menu Settings, виберіть зовнішній вигляд програми за своїм смаком, натисніть кнопку Project Settings, вкладку General. Тут встановіть назва диск а, виберіть цільової розмір диск а (наприклад, 4.3 гігабайти), в залежності від використовуваного диск а для запису мультфільму. Далі встановіть пріоритет кодування Below normal.
3
Перейдіть у вкладку Video, виберіть формат запису, найбільш поширений - Pal. Виберіть профіль кодування - Normal, більш швидкі способи краще не вибирати, цільової бітрейт (якість мультфільму) виберіть значення 4 мегабіта на секунду. Перейдіть у вкладку Audio, встановіть значення гучності, інші параметри залишіть за замовчуванням.
4
Перейдіть у вкладку Playback, щоб встановити настройки програвання мультфільму. Виберіть дію, яку буде виконувати програвач після завершення перегляду: програвати наступний запис, відтворити запис знову, зупинити програвання або повернутися до меню.
5
Далі встановіть прапорець в першому поле. Перейдіть до наступної вкладки Project, виберіть опцію записи диск а, виберіть, для запису і швидкість запису (4-6). Можна встановити опцію верифікації запису і витяг диск а з приводу після запису мультфільму на DVD- диск . Натисніть «Застосувати».
6
Створіть папку на диск е, щоб зберегти проект - для цього натисніть кнопку Browse, виберіть папку. Додайте мультфільми в проект, зверніть увагу на смугу завантаження в лівій частині екрана, там ви можете побачити, скільки ще місця вільно в даному проекті. Коли індикатор стає червоним, значить ви вибрали занадто багато файлів - або приберіть один, або виберіть менший бітрейт.
7
Якщо все мультфільми додані, а місце ще є, тоді навпаки, встановіть автовибір бітрейта, і програма підбере якість автоматично. Налаштуйте меню DVD- диск а в відповідному меню програми. Натисніть кнопку Create DVD. Натисніть «ОК», далі дочекайтеся завершення запису мультфільму на диск .