Як створити wi fi будинку.

Щоб створити власну мережу Wi-Fi в домашніх умовах можна використовувати кілька методів. Найбільш дешевий і раціональний з них - підключення та налаштування відповідного Wi-Fi адаптера.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Оберіть Wi-Fi адаптер, який підтримує режим роботи в якості бездротової точки доступу. Вивчіть інструкцію до пристрою перед його придбанням. Переконайтеся в тому, що воно підтримує режим Soft + AP.
2
Підключіть придбаний Wi-Fi адаптер до USB-роз'єму або PCI-слоту материнської плати. Увімкніть комп'ютер. Встановіть програмне забезпечення для даного Wi-Fi адаптера. В даному випадку це буде утиліта ASUS WLAN. Перезавантажте ПК для застосування налаштувань пристрою.
3
Створіть і налаштуйте підключення до інтернету. Переконайтеся в тому, що воно активно. Природно, даний пункт передбачає наявність кабельного з'єднання з інтернетом біля комп'ютера, в який встановлений Wi-Fi адаптер.
4
Запустіть встановлену програму. Виберіть меню Config. Тепер відкрийте вкладку SoftAP для настройки адаптера в режимі точки доступу. Активуйте пункт Soft AP Mode, встановивши прапорець біля відповідного напису.
5
Тепер в поле Internet встановіть галочку напроти пункту Enable ICS. У нижній частині екрана знайдіть назву вашого підключення до інтернету. Перенесіть його курсором в поле Internet. Натисніть кнопку Apply, щоб зберегти параметри налаштувань цього меню.
6
Тепер відкрийте меню WPS. Відкрийте вкладку Status. Переконайтеся в тому, що ваша бездротова точка доступу активна. Перейдіть до вкладки Access Control. В даному меню вам необхідно встановити значення MAC-адрес мережевих адаптерів, які можуть отримувати доступ до вашої точки доступу. Увімкніть ноутбук і натисніть клавіші Win і R. У вікні, введіть команду cmd.
7
Тепер у новому меню наберіть рядок ipconfig/all і натисніть клавішу Enter. Знайдіть і випишіть значення МАС-адреси бездротового адаптера. Тепер введіть це значення в поле Access Control List. Встановіть параметр Accept для цього МАС-адреси.
8
Проведіть аналогічну процедуру для забезпечення доступу інших пристроїв до вашої Wi-Fi мережі. Натисніть кнопку Apply для збереження змін.