Як налагодити відносини з невісткою. невістка все приймає в багнети щоб я не сказала.

Відносини свекрухи і невістки - не тільки тема нескінченних анекдотів, але часом причина сімейних конфліктів, приймаючих найгострішу форму, аж до розлучення. А все тому, що дві начебто дорослі осудні жінки ніяк не можуть знайти спільну мову, змушуючи мучитися і один одного, і того чоловіка, для якого є найдорожчими і близькими. Деякі свекрухи вважають, що в конфліктах завжди винні невістки. Тим не менш, це не так. І свекрухи при бажанні зовсім неважко налагодити якщо не хороші, то хоча б стерпні відносини з невісткою.
Інструкція
1
Як би не хотілося бачити свого «хлопчика» поруч, свекрухи жити треба окремо від сім'ї сина. Оскільки дві господині під одним дахом уживаються ще рідше, ніж два ведмеді в одному барлозі.
2
Матері сина, із завзятістю, гідною кращого застосування, яка конфліктує з його дружиною, треба частіше згадувати, що і вона колись була невісткою. І напевно вона ображалася на свекруху, вважаючи ту прискіпливої, настирливої і несправедливою.
3
Зробіть над собою зусилля і перестаньте сприймати невістку, як нахабницю, безцеремонно «ввалився» в вашу сім'ю, і тим більше як злодійку, що вкрала у вас найдорожче. Адже син вибрав і полюбив саме цю жінку з незліченної безлічі представниць прекрасної статі, а значить йому добре з нею. Значить він бачить в ній щось таке, що не помічаєте або не хочете помічати ви, засліплена ревнощами і неприязню. Досить переконати себе в цій істині, як невістка одразу перестане здаватися ледачою, хитрою, нахабною.
4
Найсильніший аргумент: від сварок матері і дружини страждає насамперед гаряче улюблений син. Варто тільки згадати про це і навіть сама егоїстична і прискіплива свекруха задумається: а чи не приборкати Чи свій темперамент? Чи не спробувати встановити з невісткою хоча б тимчасове перемир'я?
5
Нарешті, пам'ятайте стару істину: «Першим поступається той, хто розумніший!» Ви старше, у вас набагато більше життєвого досвіду. Тому саме на вас лежить головна відповідальність за те, щоб ваші стосунки з невісткою не нагадували «фронтову хроніку».
6
Звичайно, повністю позбутися від ревнощів навряд чи можливо. І невгамовне прагнення старшого покоління наставляти, повчати молодь, настільки ж давнє, як рід людський. Але можна ж уникати крайнощів, тримати себе в руках. Невістка чи братиме в багнети поради свекрухи, якщо вони даються лише іноді, по справі, до того ж, в делікатній, тактовної формі. Швидше вона прийме їх з увагою і вдячністю.