Як встановити пароль на карту пам'яті.

Установка пароля на карту пам'яті дозволяє захистити всі дані, які зберігаються на носії. У разі втрати запаролений карти ви можете не турбується про збереження вашої інформації. Щоб встановити пароль , можна скористатися спеціалізованими комп'ютерними утилітами або функціями вашого мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - Master Voyager, TrueCrypt або MyFolder.
Інструкція
1
Встановіть програму, яка дозволяє працювати з картою пам'яті. Можна скористатися утилітою Master Voyager. Якщо ви хочете створити певний розділ на флешці і закрити саме його, скористайтеся програмою TrueCrypt. А якщо ви хочете закрити якийсь конкретний файл або папку, встановіть додаток MyFolder.
2
Master Voyager дозволяє створити не тільки захищені флешки, але і допоможе здійснити операції над USB-Flash, у яких можливість завдання пароля за замовчуванням відсутній. Програма задає спеціальні захищені області, для доступу до яких необхідно буде ввести пароль . Для завдання пароля використовується алгоритм AES, який є найпоширенішим способом шифрування на даний момент.
3
TrueCrypt є однією з найпотужніших для створення зашифрованих дисків утиліт. Програма підтримує безліч алгоритмів шифрування. Можна зашифрувати не тільки флешку, а й цілий системний диск, при цьому система буде мінімально завантажена. Шифрування проходить в реальному часі, що зручно і для системи, і для користувача.
4
MyFolder - маленька і швидка програма, яка не вимагає інсталяції. Вона працює практично з будь-якого носія і всього за пару кліків дозволяє заборонити доступ до будь-якого файлу або папці на флешці.
5
Встановіть найбільш підходящу програму і вставте в карт-рідер комп'ютера вашу карту пам'яті.
6
Запустіть утиліту і встановіть ваш пароль в відповідному пункті програми. Виберіть флешку і натисніть на кнопку присвоєння пароля.
7
Багато мобільні телефони у своєму меню мають функцію завдання пароля - достатньо зайти в файловий менеджер пристрої і вибрати відповідний пункт меню.
Зверніть увагу
Запишіть де-небудь ваш пароль від флеш-карти. В разі його втрати ви не зможете розблокувати свою карту, і доведеться робити форматування, яке знищить всі дані на вашому носії.