Як налаштувати Самсунг Віту. настройка часу на Самсунг віту.

Samsung Witu став одним з найпопулярніших комунікаторів останнього часу. На пристрої встановлена операційна система від Windows, яка може здатися досить складною для початківців користувачів. Однак якщо вміти правильно налаштувати параметри ОС, то телефон здасться не таким вже і складним.
Вам знадобиться
  • - редактор реєстру (Resco file explorer або Registry Workshop)
Інструкція
1
Щоб прибрати в телефоні Samsung WiTu автовизов клавіатури, потрібно відредагувати відповідні параметри реєстру. Для цього потрібно завантажити і встановити програму Registry Workshop або Resco File Explorer.
2
Через вподобаний редактор перейдіть в гілку «HKEY_CURRENT_USERControlPanelSip» і встановите значення параметра DWORD TurnOffAutoDeploy на 1. Збережіть зміни. Після цього клавіатура буде викликатися тільки вручну при натисканні на відповідну кнопку на дисплеї.
3
Щоб налаштувати відображення контактів з SIM потрібно аналогічним чином запустити редактор реєстру, і в гілці «HKEY_CURRENT_USERControlPanelPhone» створіть новий ключ «DWORD» і задайте йому ім'я «ShowSim». Встановіть значення ключа «1», якщо хочете показати контакти, і значення «0», якщо хочете їх приховати.
4
Для установки власного звуку на SMS потрібно скинути на телефон мелодію у форматі .wmf. Отриманий файл запишіть в корінь папки Windows телефону. Для установки власної мелодії на будильник потрібно в ту ж папку скинути файл формату .wav. Після цього перейдіть в меню налаштування повідомлень і виберіть свою мелодію.
5
Для того щоб встановити файл Mp3 на дзвінок у телефоні WiTu потрібно в пам'яті телефону створити папку «My Documents», а в ній - «Мої мелодії дзвінка». Після цього завантажте будь-яку музику, яку хочете встановити в якості дзвінка. Після цього перейдіть в меню «Пуск» - «Налаштування» - «Особиста» - «Звуки і повідомлення» - «Повідомлення».
6
Для того щоб поміняти гучність розмовного динаміка і навушників на клавіатурі телефону наберіть номер «# 0002 * 28346 #» і перейдіть в розділ «Утиліта контролю аудіо». Перейдіть в «Menu» - «Normal» - «Headset». Змініть всі необхідні параметри, після чого клікніть «Menu» - «Apply», щоб застосувати всі внесені зміни.