Як відремонтувати центральний замок.

Центральний замок управляє замками всіх дверей автомобіля. Система складається з приводів замків дверей, вимикачів і з'єднують проводів. При діагностиці та ремонті зазвичай обмежуються перевіркою всіх проводів і приводів, виявляють несправності та усувають їх.
Інструкція
1
У центральному замку використовуються двосторонні соленоїди, замикатися відмовлятися замки дверей. Вимикачі мають два положення: "закрито" (замнуть) і "відкрито" (незамкнутого). Вимикачі приводять в роботу реле, яке відправляє напруга на соленоїди дверних замків. Залежно від посилається сигнал, реле змінює свою полярність на позитивне чи негативне напруга обох частин ланцюга.
2
При ремонті центрального замка в першу чергу перевірте захист електричного кола. Крім запобіжників на автомобілі можуть застосовуватися автоматичні вимикачі. Кілька разів переведіть вимикачі з одного положення в інше. Двигун повинен бути вимкнений. Прислухайтеся: ви повинні почути слабкі щиглики спрацьовує реле.
3
За відсутності клацань перевірте наявність напруги на вимикачах. При наявності напруги перевірте електричний ланцюг між блоком запобіжників і самими вимикачами. При виявленні в ланцюзі розривів або коротких замикань, усуньте їх. Якщо проблему не усунено, перевірте вимикачі на здатність проводити струм. Якщо вимикачі не проводять електрику в жодному з положень, замініть їх на нові.
4
Якщо вимикачі в робочому стані, але клацань реле не чутно, перевірте електричний ланцюг між вимикачами і реле. При виявленні розриву, відновіть проводку. Перевірте реле. Якщо реле отримує напругу від вимикача, але не відправляє його на соленоїди, перевірте заземлення корпусу реле. При справності заземлення замініть реле.
5
Якщо на одній з дверей не працює соленоїд, зніміть внутрішню обшивку відповідної двері і перевірте наявність напруги на соленоїді при обох положеннях вимикача. При цьому напруга має бути на одному проводі при положенні вимикача «закрито». При зміні положення вимикача, на цьому проводі повинно прірву напругу, на іншому - з'явитися. Якщо це не так, змініть соленоїд. При повній відсутності напруги на соленоїді, перевірте стан дроти від соленоїда до реле.
Зверніть увагу
Найбільш часта поломка в системі центрального замка - розрив проводу між кузовом автомобіля і його дверима. Постійне відкривання і закривання дверей призводить до накопичення втоми всередині проводу та обриву в джгуті.