Як отримати голоси Вконтакте. Як заробити голоси в контакті.

Популярна соціальна мережа « Вконтакте » надає можливість отримати додаткові привілеї допомогою одержання голосів - своєрідної валюти, що дозволяє дарувати подарунки, брати участь у всіляких іграх і додатках, підвищувати свій рейтинг, публікувати оголошення і користуватися іншими платними послугами.
Інструкція
1
Отримуйте від інших користувачів « Вконтакте » подарунки. Вони являють собою невеликі зображення, за допомогою яких люди висловлюють своє ставлення до осяває. За кожен презент можна отримати як мінімум три голоси. Ви також можете попросити друзів поділитися непотрібними голоси ми. Щоб безпечно отримати їх, скористайтеся програмою «Менеджер голосів».
2
Запрошуйте друзів в ігри і заробляйте голоси, граючи в різні додатки. Наприклад, додаток «Битва за голоси» містить безкоштовну лотерею, «Free2Pay» пропонує користувачам виконувати різні завдання. Щоб знайти подібні пропозиції, скористайтеся відповідним пошуком, вказавши в запиті слово «голоси». Майте на увазі, що багато програм вимагають використання вже наявних у користувача голосів.
3
Виберіть вкладку «Особистий рахунок» в меню налаштувань і натисніть кнопку «Отримати голоси». « Вконтакте » пропонує кілька способів оплати. Найпоширенішим є отримання голосів через відправку SMS. Для цього введіть свій номер телефону і виберіть необхідну кількість голосів. Далі ви отримаєте SMS із зазначенням коду підтвердження. Ввівши його в спеціальне поле, ви отримаєте голоси.
4
Щоб придбати їх за допомогою банківської карти, виберіть відповідний варіант і вкажіть необхідну кількість голосів. Далі ви будете перенаправлені на сторінку, де для оплати необхідно буде ввести дані карти.
5
Щоб отримати голоси, ви також можете здійснити платіж через термінали, вибравши на головній сторінці або в розділі «Інше» логотип «ВКонтакте». Інший варіант - поповнення балансу через електронні платіжні системи: WebMoney, «Яндекс Деньги», «RBK Money», «MoneyMail», «PayPal» та інші.
Зверніть увагу
Не користуйтесь сторонніми програмами, що пропонують безкоштовно отримати голоси або підвищити рейтинг. Вірус, що ховається в них, викрадає дані користувачів. У підсумку ви можете назавжди втратити доступ до своєї сторінки.