Як поміняти мелодію запуску.

Хотіли б ви зробити ваш персональний комп'ютер унікальним, таким же, як і ви? Якщо так, то насамперед потрібно змінити мелодію його запуску. Справа в тому, що у всіх користувачів однієї і тієї ж версії операційної системи вона однакова за замовчуванням.
Інструкція
1
Клікніть один раз по кнопці «Пуск». У меню, знайдіть «Панель управління» і також клікніть по ній один раз. Перед вами з'явиться вікно. В ньому виберіть «Звук, мова і аудіопристрої». Двічі клікніть по цій іконі. Перегляньте список завдань. Виберіть пункт «Змінити звукову схему».
2
Перейдіть у вкладку «Звуки» у вікні, щоб змінити мелодію запуску. Прокрутіть список. Знайдіть у ньому «Програмні події». У ньому в свою чергу знайдіть «Вхід у Windows». Клацніть по цьому пункту один раз лівою кнопкою миші.
3
Тут знайдіть пункт «Звуки». Ви побачите ім'я звукового файлу, який за замовчуванням поставлений на запуск системи. Він знаходиться в списку інших файлів, які ви також можете поставити на запуск. Щоб їх прослухати, не потрібно пере запуску ть комп'ютер кожен раз. Натисніть на сусідню з ними кнопку «Прослухати файл». Якщо жоден з них не сподобався, можна встановити свою мелодію запуску. Для цього натисніть кнопку «Огляд» і перейдіть в директорію, де знаходиться файл, який би ви хотіли встановити на запуск операційної системи вашого персонального комп'ютера.
4
Врахуйте, що якщо це досить довга пісня, то вона не буде програватися цілком. Тобто, щоб для вас не було сюрпризом, що з неї відіграє тільки вступ. Ви можете за допомогою будь-якого зручного для вас звукового редактора вирізати самий полюбився її фрагмент і встановити мелодію запуску.
5
Пошукайте варіанти в інтернеті, якщо у вас немає якихось певних думок на цей рахунок. Напевно хто-небудь вже приділив багато уваги цьому питанню і виклав велику кількість придатних для запуску системи мелодій. Скачайте їх і розмістіть в зручну для їх запуску папку. Потім виконайте все те ж саме, що описано вище. Прослухайте кожну з них в меню установки мелодії запуску і виберіть найбільш підходящу. Потім натисніть кнопку «Застосувати».
Операційна система Windows версії 7 передбачає можливість зміни звукових схем, відтворюваних при певних діях користувача. Одним з таких дій є і запуск системи. Зміна цього звуку може бути виконано штатними засобами самої ОС.
Інструкція
1
Для зміни передвстановленою звукової схеми операційної системи Windows версії 7 викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Надрукуйте «звук» у текстовому полі рядка пошуку і розкрийте знайдений елемент. Знайдіть бажану звукову схему у списку аудіотем і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
2
Для заміни звуку входу в систему на відсутній у списку необхідно володіти правами адміністратора комп'ютера і бути власником файлу Windows \ system32 \ imageres.dll. Також переконайтеся в тому, що обраний звук збережений у форматі .wav, оскільки інші формату не будуть відтворюватися системою.
3
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Програми», розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Знайдіть файл з ім'ям Windows \ system32 \ imageres.dll і скопіюйте його в будь-який зручний місце на комп'ютері.
4
Розкрийте файл за допомогою будь-якого редактора ресурсів і замініть компонент .wav на бажаний. Замініть вихідний файл відредагованим, зберігши його ім'я. Поверніться в діалогове вікно «Звук» і скористайтеся кнопкою «Обзор» в нижній частині вікна. Переконайтеся в тому, що обраний відредагований файл і застосуйте прапорець на полі «Програвати мелодію запуску Windows». Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
5
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Startup Sound Changer, що дозволяє спростити і автоматизувати процедуру зміни звуку при завантаженні системи. Викличте контекстне меню встановленої програми кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Запуск від імені адміністратора». У відкритому головному вікні програми виберіть команду «Новий звук вітання» і вкажіть повний шлях до збереженого файлу у форматі .wav.