Як відкрити машину ваз.

Ситуація, коли двері автомобіля закрилася, а ключі залишились в салоні може статися з кожним автовласником. Не варто панікувати і робити необдумані дії. Насправді відкрити вітчизняний автомобіль не так складно, як здається.
Інструкція
1
Звичайно, найпростіший спосіб відкрити двері авто - це розбити скло і підняти заповітну кнопку, яка відімкне замок і дозволить проникнути в автомобіль. Але такий спосіб потрапити в машину вкрай не продуктивний і веде до додаткових витрат, пов'язаних з установкою нового скла і значною втратою вашого часу. Але якщо іншого способу відкрити двері немає і ви все ж зважилися свідомо «покалічити» свого чотириколісного друга, то пам'ятайте, що розбивати скло голою рукою досить небезпечно. Ви ризикуєте сильно порізатися і додатково до невирішеної проблеми з дверима отримаєте ще й закривавлену руку. Щоб розбити скло знайдіть важкий твердий предмет (монтажка, камінь, біти).
2
Зверніться на станцію технічного обслуговування, якщо вона поблизу або викличете службу допомоги на дорогах. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам відкрити двері авто з мінімальними втратами (не доведеться нічого розбивати), використовуючи професійний інструмент і напрацьований в схожих ситуаціях досвід. Пам'ятайте, що необхідно буде оплатити послуги за викликом такого фахівця.
3
Якщо автомобіль оснащений сигналізацією, а запасний комплект ключів залишився вдома, то можна спробувати відкрити авто за допомогою них. Вам не доведеться їхати за ними або ж чекати, поки їх підвезуть до вашого авто. Проробіть наступну процедуру. Зателефонуйте на мобільний телефон когось із домашніх зі свого мобільного. Піднесіть свій телефон на відстань близько 30 см від машини і попросіть людину, яка перебуває вдома натиснути кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого телефону. Двері вашої машини повинна відкритися. Чи не відстань в даному випадку має значення, а високочастотний сигнал. Будь ви на відстані хоч сотень кілометрів, якщо ви змогли додзвонитися до людини із запасними ключами, ви зможете відкрити двері автомобіля.
4
Якщо скло двері залишилося прочинене, спробуйте відкрити свій автомобіль сталевий дротом, зробивши на одному з її кінців гачок. Просуньте вийшов гачок в зазор між склом і дверима і постарайтеся зловити поводок приводу замка. Коли відчуєте його на гачку, плавно потягніть вгору. Двері машини відкриється.