Як налаштувати супутник в ресивері.

Супутникове телебачення дозволяє приймати цифрові канали в DVD якості. Для цього використовують спеціальний пристрій - ресивер, який підключають між телевізором і антеною. На сьогоднішній день існує велика різноманітність цих приладів. З їх допомогою можна не тільки переглядати тв канали, але і записувати їх на жорсткий диск, з подальшим переглядом в будь-який час. Головне - правильно його налаштувати.
Вам знадобиться
  • - супутникова антена;
  • - супутниковий ресивер;
  • - коаксильной кабель;
  • - F-коннектори;
  • - телевізор
Інструкція
1
Встановіть і налаштуйте супутникову антену. Це можна зробити за допомогою компаса по азимуту або по сонцю. Останній більш прийнятний варіант.
2
Вимкніть розетку супутникового ресивера з мережі 220 В. Це обов'язково, інакше можна пошкодити пристрій. Зачистите кінці коаксильного кабелю і встановіть на нього F-коннектори. Слідкуйте, щоб його екран не торкався центральної жили. Підключіть супутникову антену до супутникового ресивера (тюнера) в роз'єм LBN IN.
3
Підключіть ресивер до телевізора. Для цього на його задній панелі знаходиться набір роз'ємів - scart, тюльпани, HDMI і антенний вихід. Підключення проведіть в доступний. Після цього на телевізорі виберіть будь-який зручний канал, на ньому і буде показувати супутниковий ресивер. Увімкніть тюнер, на його табло повинно світитися не годинник, а будь-яке число. Виберіть опцію «Пошук каналу» і налаштуйте телевізор на ресивер в ручному режимі. Після цього канали супутникового телебачення будуть перемикатися тільки пультом від ресивера.
4
Увімкніть на тюнері або пульті кнопку MENU, потім виберіть «Антена» або «Налаштування», або «Установка-пошук каналів», або «Пошук каналів». Увійдіть в меню для настройки LNB, DiSEqC, позиционер, 0/12V, спалах тони.
5
Переконайтеся в меню тюнера в наявності необхідного супутника. Якщо він відсутній, введіть вручну. Проконтролюйте настройку супутникової головки: лінійна - універсальна LNB (частота 9750/10600), кругова - кругова LNB (частота 10750), С діапазон - C-band LNB (частота 5150). Ці Техданние написані на супутниковому конвертері (голівці). Виберіть необхідний супутник і налаштуйте потрібний порт DiSEqC для нього. Найпоширеніший варіант - на 4 порти. Якщо у вас один конвертер, то встановіть none.
6
Запишіть при підключенні супутникових конвертерів до DiSEqC перемикача на які входи підключений кожен з конвертерів. В меню тюнера виставте порти DiSEqC перемикача щодо підключеним супутниковим голівках. Наприклад, для налаштування каналів з супутника Амос 4w виставте в меню настройки - супутник Амос 4w і порт DiSEqC - 1/4 (або A). Проскануйте його. Якщо результат негативний, то ставте в настройках - наступний порт і т.д. Після настройки, переходите до встановлення наступного супутника, який налаштований на супутниковій антені. Перевірте установки: позиционер - викл., 0/12V - викл., Спалах тони - викл., LNB харчування - вкл., Протокол DiSEqC - виставити потрібний перемикач, порт DiSEqC - встановити відповідно.
7
Додайте потрібний канал на супутниковий ресивер. Для цього слід просканувати певний транспондер на потрібному супутнику. Дізнатися настройки можна на сайті www.flysat.com. Для того, щоб просканувати транспондер, зайдіть в меню супутникового ресивера у відповідний розділ. Виберіть потрібний, якщо його немає, то додайте вручну. Натисніть кнопку на пульті тюнера для сканування, визначити це можна по кольоровим підказкам внизу екрана телевізора.
8
Оберіть ручне або автоматичне сканування. В останньому випадку тюнер сам визначить працюють транспондери, які прописані в ньому, і видасть список каналів. У зв'язку з тим, що позиція супутника постійно змінюється, стежте за що виходять свіжими даними. Якщо настройки невірні, то екран буде залишатися чорним.
9
Створіть список найбільш переглядаються каналів. Для цього через меню супутникового ресивера позначте улюблений канал і вкажіть в якій категорії його зберегти. Виберіть пункт в меню «Редактор каналів - тв канали». Традиційно дані дії проводяться за допомогою білої кнопки.
Корисна порада
Проводьте 2 рази на місяць в супутниковому ресівері автоматичне сканування налаштованих супутників.