Як продзвонити генератор. калина Як перевірити діодний міст.

Нормальна робота машини неможлива без автомобільного генератора . Він дає можливість експлуатувати її тривалий час, при цьому даючи енергію всім освітлювальних приладів, системі запалювання, акумуляторної батареї і всім додатковим пристосуванням: магнітофону, аудіокоректора, телевізора та інших. У разі відмови генератора в дорозі, можна визначити несправність і спробувати замінити дефектний елемент.
Інструкція
1
Перевірте якість шин заземлення силового агрегату і АКБ, її з'єднання з контактами генератора , якщо вольтметр показує напругу нижче 13 В. Перевірте запобіжник №5 в тому випадку, якщо перестала горіти контрольна лампа "акумулятор "і не працюють прилади на щитку. Він знаходиться в блоці реле (ВАЗ-2108), або №10 для ВАЗ-2105,07. Перевірте напругу на штекері "61", попередньо зніміть його з генератора . При включеному запалюванні повинно бути напруга 12,5 В. Перевірте стан додаткових опорів в блоці запобіжників.
2
Перевірте цілісність обмотки якоря. Для цього скористайтеся контрольної лампою і акумулятором, попередньо зніміть інтегральний стабілізатор, щоб був легше доступ до його кільцевим контактам. За допомогою її ж перевірте замикання обмотки якоря на корпус.
3
Перевірте інтегральний стабілізатор генератора . Для цього підключіть лампу (12 В на 1-3 Вт) до щіток інтегрального стабілізатора (В, Ш). Підведіть напруга 12 В між його корпусом (маса) і його відведенням під контакт і «плюсової» клемою. Лампа при цьому повинна загорітися. При збільшенні напруги вище 15-16 В на клеми "В", вона повинна згаснути. В іншому випадку, слід замінити інтегральний стабілізатор.
4
Зніміть генератор з автомобіля і розберіть його. Візьміть контрольну лампу і перевірте всі діоди генератора . Три допоміжних і шість основних. При цьому слід зазначити, що для спрощення конструкції, три силових діода мають на своєму корпусі анод, інші три - катод. Враховуйте даний факт при перевірці діодного моста. Від'єднайте відводи обмотки статора перед перевіркою від діодного моста.
5
Перевірте візуально і за допомогою акумулятора та контрольної лампи на коротке замикання обмотки статора. Вони з'єднуються між собою зіркою, не утворюючи середньої точки. У разі порушення центрування про обертанні якоря, замініть підшипники генератора на нові. Нормальна напруга на виході генератора має становити 13,8-14,5 В. Основні несправності в роботі генераторної установки: постійний розряд АКБ, напруга бортової мережі нижче 13 В, википання електроліту АКБ при напрузі вище 16 В.